Átalakítás Új-Zélandi Dollár erre: Üzbegisztán Szom

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Új-Zélandi Dollár [NZD] erre: Üzbegisztán Szom [UZS], vagy Átalakítás Üzbegisztán Szom erre: Új-Zélandi Dollár.

1 NZD = 0.000131350393087 UZS. A Új-Zélandi Dollár Üzbegisztán Szom-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.000131350393087-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 UZS = 7613.22426603 NZD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 NZD = 0.000131350393087 UZS
  • 1 UZS = 7613.22426603 NZD
  • 10 NZD = 0.00131350393087 UZS
  • 100 NZD = 0.0131350393087 UZS



Hogyan lehet átalakítani Új-Zélandi Dollár erre: Üzbegisztán Szom

1 NZD = 0.00013135039308671 UZS

Példa: átalakít 15 NZD erre: UZS:
15 NZD = 15 × 0.00013135039308671 UZS = 0.00197025589630065 UZS


Új-Zélandi Dollár erre: Üzbegisztán Szom Átalakítási táblázat

Új-Zélandi Dollár Üzbegisztán Szom
1 NZD 0.000131350393087 UZS
2 NZD 0.000262700786173 UZS
3 NZD 0.00039405117926 UZS
5 NZD 0.000656751965434 UZS
10 NZD 0.00131350393087 UZS
20 NZD 0.00262700786173 UZS
50 NZD 0.00656751965434 UZS
100 NZD 0.0131350393087 UZS
500 NZD 0.0656751965434 UZS
1000 NZD 0.131350393087 UZS

Új-Zélandi Dollár

Az Új-Zélandi Dollár (NZD) Új-Zéland és területeinek hivatalos valutája, amely mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használatos.

Történet/Keletkezés

1967-ben vezették be, helyettesítve az Új-Zélandi Fontot, az NZD eredetileg a brit fonttal volt kötve, majd később lebegő árfolyamrendszert fogadott el. Különböző reformokon ment keresztül, és jelenleg az Új-Zélandi Reserve Bank irányítja.

Jelenlegi használat

Az NZD széles körben használatos Új-Zélandon, és néhány Csendes-óceáni szigetországban is elfogadják. Aktívan kereskednek vele a nemzetközi valutapiacokon, és kulcsfontosságú része az ország gazdaságának.


Üzbegisztán Szom

Az Üzbegisztán Szom (UZS) Üzbegisztán hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

1993-ban vezették be az Üzbegisztán függetlenségét követően a Szovjetuniótól, a Szom váltotta fel a rubelt mint nemzeti valutát. Az évek során többször átalakították és reformálták a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Az Üzbegisztán Szom aktívan használatos minden pénzügyi tranzakcióban Üzbegisztánban, beleértve a készpénzes fizetéseket, banki műveleteket és elektronikus átutalásokat. A Központi Bank irányítja és bocsátja ki.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Új-Zélandi Dollár Üzbegisztán Szom-ban?

1 Új-Zélandi Dollár (NZD) = 0.000131350393087 Üzbegisztán Szom (UZS).

Hogyan váltod át a Új-Zélandi Dollár-t Üzbegisztán Szom-ra?

Szorozd meg a Új-Zélandi Dollár értéket 0.000131350393087-szel. Például 25 NZD × 0.000131350393087 = 0.00328375982717 UZS.

Mennyi 10 Új-Zélandi Dollár Üzbegisztán Szom-ban?

10 NZD = 0.00131350393087 UZS.

Melyik egység nagyobb, a Új-Zélandi Dollár vagy a Üzbegisztán Szom?

A Üzbegisztán Szom a nagyobb egység: 1 NZD csak 0.000131350393087 UZS-nek felel meg.



Átalakítás Új-Zélandi Dollár Erre: Egyéb Valuta Egységek