Átalakítás Új-Zélandi Dollár erre: Izlandi Korona

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Új-Zélandi Dollár [NZD] erre: Izlandi Korona [ISK], vagy Átalakítás Izlandi Korona erre: Új-Zélandi Dollár.

1 NZD = 0.0137127551628 ISK. A Új-Zélandi Dollár Izlandi Korona-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0137127551628-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 ISK = 72.9248052726 NZD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 NZD = 0.0137127551628 ISK
  • 1 ISK = 72.9248052726 NZD
  • 10 NZD = 0.137127551628 ISK
  • 100 NZD = 1.37127551628 ISK



Hogyan lehet átalakítani Új-Zélandi Dollár erre: Izlandi Korona

1 NZD = 0.0137127551628236 ISK

Példa: átalakít 15 NZD erre: ISK:
15 NZD = 15 × 0.0137127551628236 ISK = 0.205691327442353 ISK


Új-Zélandi Dollár erre: Izlandi Korona Átalakítási táblázat

Új-Zélandi Dollár Izlandi Korona
1 NZD 0.0137127551628 ISK
2 NZD 0.0274255103256 ISK
3 NZD 0.0411382654885 ISK
5 NZD 0.0685637758141 ISK
10 NZD 0.137127551628 ISK
20 NZD 0.274255103256 ISK
50 NZD 0.685637758141 ISK
100 NZD 1.37127551628 ISK
500 NZD 6.85637758141 ISK
1000 NZD 13.7127551628 ISK

Új-Zélandi Dollár

Az Új-Zélandi Dollár (NZD) Új-Zéland és területeinek hivatalos valutája, amely mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használatos.

Történet/Keletkezés

1967-ben vezették be, helyettesítve az Új-Zélandi Fontot, az NZD eredetileg a brit fonttal volt kötve, majd később lebegő árfolyamrendszert fogadott el. Különböző reformokon ment keresztül, és jelenleg az Új-Zélandi Reserve Bank irányítja.

Jelenlegi használat

Az NZD széles körben használatos Új-Zélandon, és néhány Csendes-óceáni szigetországban is elfogadják. Aktívan kereskednek vele a nemzetközi valutapiacokon, és kulcsfontosságú része az ország gazdaságának.


Izlandi Korona

Az izlandi korona (ISK) Izland hivatalos valutája, amely az ország elsődleges csereeszköze.

Történet/Keletkezés

A korona 1981-ben került bevezetésre, helyettesítve az izlandi koronát azonos értéken, és azóta különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül.

Jelenlegi használat

Az ISK aktívan használatos Izlandon minden pénzügyi tranzakcióban, beleértve a készpénzt, banki és elektronikus fizetéseket, és az Izlandi Központi Bank kezeli.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Új-Zélandi Dollár Izlandi Korona-ban?

1 Új-Zélandi Dollár (NZD) = 0.0137127551628 Izlandi Korona (ISK).

Hogyan váltod át a Új-Zélandi Dollár-t Izlandi Korona-ra?

Szorozd meg a Új-Zélandi Dollár értéket 0.0137127551628-szel. Például 25 NZD × 0.0137127551628 = 0.342818879071 ISK.

Mennyi 10 Új-Zélandi Dollár Izlandi Korona-ban?

10 NZD = 0.137127551628 ISK.

Melyik egység nagyobb, a Új-Zélandi Dollár vagy a Izlandi Korona?

A Izlandi Korona a nagyobb egység: 1 NZD csak 0.0137127551628 ISK-nek felel meg.



Átalakítás Új-Zélandi Dollár Erre: Egyéb Valuta Egységek