Átalakítás Új-Zélandi Dollár erre: Magyar Forint

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Új-Zélandi Dollár [NZD] erre: Magyar Forint [HUF], vagy Átalakítás Magyar Forint erre: Új-Zélandi Dollár.

1 NZD = 0.00490591316857 HUF. A Új-Zélandi Dollár Magyar Forint-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.00490591316857-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 HUF = 203.83565009 NZD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 NZD = 0.00490591316857 HUF
  • 1 HUF = 203.83565009 NZD
  • 10 NZD = 0.0490591316857 HUF
  • 100 NZD = 0.490591316857 HUF



Hogyan lehet átalakítani Új-Zélandi Dollár erre: Magyar Forint

1 NZD = 0.00490591316857029 HUF

Példa: átalakít 15 NZD erre: HUF:
15 NZD = 15 × 0.00490591316857029 HUF = 0.0735886975285544 HUF


Új-Zélandi Dollár erre: Magyar Forint Átalakítási táblázat

Új-Zélandi Dollár Magyar Forint
1 NZD 0.00490591316857 HUF
2 NZD 0.00981182633714 HUF
3 NZD 0.0147177395057 HUF
5 NZD 0.0245295658429 HUF
10 NZD 0.0490591316857 HUF
20 NZD 0.0981182633714 HUF
50 NZD 0.245295658429 HUF
100 NZD 0.490591316857 HUF
500 NZD 2.45295658429 HUF
1000 NZD 4.90591316857 HUF

Új-Zélandi Dollár

Az Új-Zélandi Dollár (NZD) Új-Zéland és területeinek hivatalos valutája, amely mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használatos.

Történet/Keletkezés

1967-ben vezették be, helyettesítve az Új-Zélandi Fontot, az NZD eredetileg a brit fonttal volt kötve, majd később lebegő árfolyamrendszert fogadott el. Különböző reformokon ment keresztül, és jelenleg az Új-Zélandi Reserve Bank irányítja.

Jelenlegi használat

Az NZD széles körben használatos Új-Zélandon, és néhány Csendes-óceáni szigetországban is elfogadják. Aktívan kereskednek vele a nemzetközi valutapiacokon, és kulcsfontosságú része az ország gazdaságának.


Magyar Forint

A magyar forint (HUF) Magyarország hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A forintot 1946-ban vezették be, a pengő helyett a hiperinfláció után. Azóta több reformon és tizedesítésen ment keresztül.

Jelenlegi használat

A forint továbbra is Magyarország törvényes fizetőeszköze, bankjegyek és érmék forgalomban vannak. A Magyar Nemzeti Bank kezeli, és mindennapi tranzakciókra és pénzügyi tevékenységekre használják.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Új-Zélandi Dollár Magyar Forint-ban?

1 Új-Zélandi Dollár (NZD) = 0.00490591316857 Magyar Forint (HUF).

Hogyan váltod át a Új-Zélandi Dollár-t Magyar Forint-ra?

Szorozd meg a Új-Zélandi Dollár értéket 0.00490591316857-szel. Például 25 NZD × 0.00490591316857 = 0.122647829214 HUF.

Mennyi 10 Új-Zélandi Dollár Magyar Forint-ban?

10 NZD = 0.0490591316857 HUF.

Melyik egység nagyobb, a Új-Zélandi Dollár vagy a Magyar Forint?

A Magyar Forint a nagyobb egység: 1 NZD csak 0.00490591316857 HUF-nek felel meg.



Átalakítás Új-Zélandi Dollár Erre: Egyéb Valuta Egységek