Átalakítás Észak-Koreai won erre: Román Leu

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Észak-Koreai won [KPW] erre: Román Leu [RON], vagy Átalakítás Román Leu erre: Észak-Koreai won.

1 KPW = 207.679527414 RON. A Észak-Koreai won Román Leu-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 207.679527414-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 RON = 0.00481511111111 KPW). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 KPW = 207.679527414 RON
  • 1 RON = 0.00481511111111 KPW
  • 10 KPW = 2076.79527414 RON
  • 100 KPW = 20767.9527414 RON



Hogyan lehet átalakítani Észak-Koreai Won erre: Román Leu

1 KPW = 207.679527413698 RON

Példa: átalakít 15 KPW erre: RON:
15 KPW = 15 × 207.679527413698 RON = 3115.19291120546 RON


Észak-Koreai Won erre: Román Leu Átalakítási táblázat

Észak-Koreai won Román Leu
1 KPW 207.679527414 RON
2 KPW 415.359054827 RON
3 KPW 623.038582241 RON
5 KPW 1038.39763707 RON
10 KPW 2076.79527414 RON
20 KPW 4153.59054827 RON
50 KPW 10383.9763707 RON
100 KPW 20767.9527414 RON
500 KPW 103839.763707 RON
1000 KPW 207679.527414 RON

Észak-Koreai Won

Az észak-koreai won (KPW) Észak-Korea hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

Az észak-koreai wont először 1947-ben vezették be, helyettesítve a japán megszállás idején használt koreai won-t, és azóta több újraértékelést és reformot hajtottak végre.

Jelenlegi használat

Ma a KPW elsősorban Észak-Koreában használatos, kevésbé elfogadott más országokban; szigorú kormányzati ellenőrzés és valutaszabályozások vonatkoznak rá.


Román Leu

A román leu (RON) Románia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A leu-t először 1867-ben vezették be, majd 1952-ben a román leu váltotta fel a valuta reform után, és több átváltoztatáson ment keresztül, jelenlegi formáját 2005-ben alakították ki a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

A RON aktívan használatos Románia elsődleges valutájaként a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, a Román Nemzeti Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Észak-Koreai won Román Leu-ban?

1 Észak-Koreai won (KPW) = 207.679527414 Román Leu (RON).

Hogyan váltod át a Észak-Koreai won-t Román Leu-ra?

Szorozd meg a Észak-Koreai won értéket 207.679527414-szel. Például 25 KPW × 207.679527414 = 5191.98818534 RON.

Mennyi 10 Észak-Koreai won Román Leu-ban?

10 KPW = 2076.79527414 RON.

Melyik egység nagyobb, a Észak-Koreai won vagy a Román Leu?

A Észak-Koreai won a nagyobb egység: 1 KPW = 207.679527414 RON.



Átalakítás Észak-Koreai won Erre: Egyéb Valuta Egységek