Átalakítás Észak-Koreai won erre: Botswanai Pula
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Észak-Koreai won [KPW] erre: Botswanai Pula [BWP], vagy Átalakítás Botswanai Pula erre: Észak-Koreai won.
1 KPW = 64.2109543888 BWP. A Észak-Koreai won Botswanai Pula-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 64.2109543888-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 BWP = 0.0155736666667 KPW). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 KPW = 64.2109543888 BWP
- 1 BWP = 0.0155736666667 KPW
- 10 KPW = 642.109543888 BWP
- 100 KPW = 6421.09543888 BWP
Hogyan lehet átalakítani Észak-Koreai Won erre: Botswanai Pula
1 KPW = 64.2109543888187 BWP
Példa: átalakít 15 KPW erre: BWP:
15 KPW = 15 × 64.2109543888187 BWP = 963.164315832281 BWP
Észak-Koreai Won erre: Botswanai Pula Átalakítási táblázat
| Észak-Koreai won | Botswanai Pula |
|---|---|
| 1 KPW | 64.2109543888 BWP |
| 2 KPW | 128.421908778 BWP |
| 3 KPW | 192.632863166 BWP |
| 5 KPW | 321.054771944 BWP |
| 10 KPW | 642.109543888 BWP |
| 20 KPW | 1284.21908778 BWP |
| 50 KPW | 3210.54771944 BWP |
| 100 KPW | 6421.09543888 BWP |
| 500 KPW | 32105.4771944 BWP |
| 1000 KPW | 64210.9543888 BWP |
Észak-Koreai Won
Az észak-koreai won (KPW) Észak-Korea hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
Az észak-koreai wont először 1947-ben vezették be, helyettesítve a japán megszállás idején használt koreai won-t, és azóta több újraértékelést és reformot hajtottak végre.
Jelenlegi használat
Ma a KPW elsősorban Észak-Koreában használatos, kevésbé elfogadott más országokban; szigorú kormányzati ellenőrzés és valutaszabályozások vonatkoznak rá.
Botswanai Pula
A Botswana Pula (BWP) Botswana hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
1976-ban vezették be, a Pula felváltotta a Dél-afrikai Randot egyenlő értékben, ezzel új korszakot nyitva Botswana gazdasági függetlenségében.
Jelenlegi használat
A Pulát széles körben használják Botswanában mindennapi tranzakciókra, bankolásra és kereskedelemre, valamint néhány szomszédos régióban is elfogadják.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Észak-Koreai won Botswanai Pula-ban?
1 Észak-Koreai won (KPW) = 64.2109543888 Botswanai Pula (BWP).
Hogyan váltod át a Észak-Koreai won-t Botswanai Pula-ra?
Szorozd meg a Észak-Koreai won értéket 64.2109543888-szel. Például 25 KPW × 64.2109543888 = 1605.27385972 BWP.
Mennyi 10 Észak-Koreai won Botswanai Pula-ban?
10 KPW = 642.109543888 BWP.
Melyik egység nagyobb, a Észak-Koreai won vagy a Botswanai Pula?
A Észak-Koreai won a nagyobb egység: 1 KPW = 64.2109543888 BWP.