Átalakítás Észak-Koreai won erre: Magyar Forint
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Észak-Koreai won [KPW] erre: Magyar Forint [HUF], vagy Átalakítás Magyar Forint erre: Észak-Koreai won.
1 KPW = 2.64548942583 HUF. A Észak-Koreai won Magyar Forint-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 2.64548942583-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 HUF = 0.378001888889 KPW). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 KPW = 2.64548942583 HUF
- 1 HUF = 0.378001888889 KPW
- 10 KPW = 26.4548942583 HUF
- 100 KPW = 264.548942583 HUF
Hogyan lehet átalakítani Észak-Koreai Won erre: Magyar Forint
1 KPW = 2.64548942583179 HUF
Példa: átalakít 15 KPW erre: HUF:
15 KPW = 15 × 2.64548942583179 HUF = 39.6823413874769 HUF
Észak-Koreai Won erre: Magyar Forint Átalakítási táblázat
| Észak-Koreai won | Magyar Forint |
|---|---|
| 1 KPW | 2.64548942583 HUF |
| 2 KPW | 5.29097885166 HUF |
| 3 KPW | 7.9364682775 HUF |
| 5 KPW | 13.2274471292 HUF |
| 10 KPW | 26.4548942583 HUF |
| 20 KPW | 52.9097885166 HUF |
| 50 KPW | 132.274471292 HUF |
| 100 KPW | 264.548942583 HUF |
| 500 KPW | 1322.74471292 HUF |
| 1000 KPW | 2645.48942583 HUF |
Észak-Koreai Won
Az észak-koreai won (KPW) Észak-Korea hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
Az észak-koreai wont először 1947-ben vezették be, helyettesítve a japán megszállás idején használt koreai won-t, és azóta több újraértékelést és reformot hajtottak végre.
Jelenlegi használat
Ma a KPW elsősorban Észak-Koreában használatos, kevésbé elfogadott más országokban; szigorú kormányzati ellenőrzés és valutaszabályozások vonatkoznak rá.
Magyar Forint
A magyar forint (HUF) Magyarország hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A forintot 1946-ban vezették be, a pengő helyett a hiperinfláció után. Azóta több reformon és tizedesítésen ment keresztül.
Jelenlegi használat
A forint továbbra is Magyarország törvényes fizetőeszköze, bankjegyek és érmék forgalomban vannak. A Magyar Nemzeti Bank kezeli, és mindennapi tranzakciókra és pénzügyi tevékenységekre használják.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Észak-Koreai won Magyar Forint-ban?
1 Észak-Koreai won (KPW) = 2.64548942583 Magyar Forint (HUF).
Hogyan váltod át a Észak-Koreai won-t Magyar Forint-ra?
Szorozd meg a Észak-Koreai won értéket 2.64548942583-szel. Például 25 KPW × 2.64548942583 = 66.1372356458 HUF.
Mennyi 10 Észak-Koreai won Magyar Forint-ban?
10 KPW = 26.4548942583 HUF.
Melyik egység nagyobb, a Észak-Koreai won vagy a Magyar Forint?
A Észak-Koreai won a nagyobb egység: 1 KPW = 2.64548942583 HUF.