Átalakítás Cseh Köztársaság Korona erre: Szerb Dénár
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Cseh Köztársaság Korona [CZK] erre: Szerb Dénár [RSD], vagy Átalakítás Szerb Dénár erre: Cseh Köztársaság Korona.
1 CZK = 0.210039523082 RSD. A Cseh Köztársaság Korona Szerb Dénár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.210039523082-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 RSD = 4.76100871553 CZK). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 CZK = 0.210039523082 RSD
- 1 RSD = 4.76100871553 CZK
- 10 CZK = 2.10039523082 RSD
- 100 CZK = 21.0039523082 RSD
Hogyan lehet átalakítani Cseh Köztársaság Korona erre: Szerb Dénár
1 CZK = 0.21003952308214 RSD
Példa: átalakít 15 CZK erre: RSD:
15 CZK = 15 × 0.21003952308214 RSD = 3.1505928462321 RSD
Cseh Köztársaság Korona erre: Szerb Dénár Átalakítási táblázat
| Cseh Köztársaság Korona | Szerb Dénár |
|---|---|
| 1 CZK | 0.210039523082 RSD |
| 2 CZK | 0.420079046164 RSD |
| 3 CZK | 0.630118569246 RSD |
| 5 CZK | 1.05019761541 RSD |
| 10 CZK | 2.10039523082 RSD |
| 20 CZK | 4.20079046164 RSD |
| 50 CZK | 10.5019761541 RSD |
| 100 CZK | 21.0039523082 RSD |
| 500 CZK | 105.019761541 RSD |
| 1000 CZK | 210.039523082 RSD |
Cseh Köztársaság Korona
A Cseh Köztársaság Korona (CZK) az ország hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A koronát 1993-ban vezették be a Csehszlovákia felbomlását követően, helyettesítve a csehszlovák koronát azonos értéken. Az évek során különböző reformokon és tizedesítésen ment keresztül.
Jelenlegi használat
A CZK-t széles körben használják mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és nemzetközi kereskedelemben Csehországban. Néhány szomszédos régióban is elfogadják, és aktívan kereskednek vele a devizapiacon.
Szerb Dénár
A szerb Dénár (RSD) Szerbia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A szerb Dénár 2006 óta Szerbia hivatalos valutája, miután a jugoszláv Dénárt felváltó pénzügyi reformot végrehajtották. Története során több változáson és újraértékelésen ment keresztül, tükrözve a gazdasági változásokat és reformokat.
Jelenlegi használat
A szerb Dénár aktívan használatos Szerbia jogi fizetőeszközeként minden pénzügyi tranzakcióban, beleértve a készpénzes fizetéseket, banki műveleteket és elektronikus átutalásokat az országon belül.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Cseh Köztársaság Korona Szerb Dénár-ban?
1 Cseh Köztársaság Korona (CZK) = 0.210039523082 Szerb Dénár (RSD).
Hogyan váltod át a Cseh Köztársaság Korona-t Szerb Dénár-ra?
Szorozd meg a Cseh Köztársaság Korona értéket 0.210039523082-szel. Például 25 CZK × 0.210039523082 = 5.25098807705 RSD.
Mennyi 10 Cseh Köztársaság Korona Szerb Dénár-ban?
10 CZK = 2.10039523082 RSD.
Melyik egység nagyobb, a Cseh Köztársaság Korona vagy a Szerb Dénár?
A Szerb Dénár a nagyobb egység: 1 CZK csak 0.210039523082 RSD-nek felel meg.