Átalakítás Cseh Köztársaság Korona erre: Arubai Florin

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Cseh Köztársaság Korona [CZK] erre: Arubai Florin [AWG], vagy Átalakítás Arubai Florin erre: Cseh Köztársaság Korona.

1 CZK = 11.7301675978 AWG. A Cseh Köztársaság Korona Arubai Florin-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 11.7301675978-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AWG = 0.0852502738486 CZK). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 CZK = 11.7301675978 AWG
  • 1 AWG = 0.0852502738486 CZK
  • 10 CZK = 117.301675978 AWG
  • 100 CZK = 1173.01675978 AWG



Hogyan lehet átalakítani Cseh Köztársaság Korona erre: Arubai Florin

1 CZK = 11.7301675977654 AWG

Példa: átalakít 15 CZK erre: AWG:
15 CZK = 15 × 11.7301675977654 AWG = 175.95251396648 AWG


Cseh Köztársaság Korona erre: Arubai Florin Átalakítási táblázat

Cseh Köztársaság Korona Arubai Florin
1 CZK 11.7301675978 AWG
2 CZK 23.4603351955 AWG
3 CZK 35.1905027933 AWG
5 CZK 58.6508379888 AWG
10 CZK 117.301675978 AWG
20 CZK 234.603351955 AWG
50 CZK 586.508379888 AWG
100 CZK 1173.01675978 AWG
500 CZK 5865.08379888 AWG
1000 CZK 11730.1675978 AWG

Cseh Köztársaság Korona

A Cseh Köztársaság Korona (CZK) az ország hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A koronát 1993-ban vezették be a Csehszlovákia felbomlását követően, helyettesítve a csehszlovák koronát azonos értéken. Az évek során különböző reformokon és tizedesítésen ment keresztül.

Jelenlegi használat

A CZK-t széles körben használják mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és nemzetközi kereskedelemben Csehországban. Néhány szomszédos régióban is elfogadják, és aktívan kereskednek vele a devizapiacon.


Arubai Florin

Az arubai florin (AWG) Aruba hivatalos valutája, amelyet az országon belüli csereeszközként használnak.

Történet/Keletkezés

Az arubai florint 1986-ban vezették be, helyettesítve a Holland Antillák Guilderét azonos értéken, hogy megállapítsák Aruba saját nemzeti valutáját.

Jelenlegi használat

Az AWG-t széles körben használják Aruba mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, és rögzített árfolyamon van kötve az amerikai dollárhoz.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Cseh Köztársaság Korona Arubai Florin-ban?

1 Cseh Köztársaság Korona (CZK) = 11.7301675978 Arubai Florin (AWG).

Hogyan váltod át a Cseh Köztársaság Korona-t Arubai Florin-ra?

Szorozd meg a Cseh Köztársaság Korona értéket 11.7301675978-szel. Például 25 CZK × 11.7301675978 = 293.254189944 AWG.

Mennyi 10 Cseh Köztársaság Korona Arubai Florin-ban?

10 CZK = 117.301675978 AWG.

Melyik egység nagyobb, a Cseh Köztársaság Korona vagy a Arubai Florin?

A Cseh Köztársaság Korona a nagyobb egység: 1 CZK = 11.7301675978 AWG.



Átalakítás Cseh Köztársaság Korona Erre: Egyéb Valuta Egységek