Átalakítás Cseh Köztársaság Korona erre: Fidzsi Dollár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Cseh Köztársaság Korona [CZK] erre: Fidzsi Dollár [FJD], vagy Átalakítás Fidzsi Dollár erre: Cseh Köztársaság Korona.

1 CZK = 9.3187466714 FJD. A Cseh Köztársaság Korona Fidzsi Dollár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 9.3187466714-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 FJD = 0.107310568176 CZK). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 CZK = 9.3187466714 FJD
  • 1 FJD = 0.107310568176 CZK
  • 10 CZK = 93.187466714 FJD
  • 100 CZK = 931.87466714 FJD



Hogyan lehet átalakítani Cseh Köztársaság Korona erre: Fidzsi Dollár

1 CZK = 9.31874667140067 FJD

Példa: átalakít 15 CZK erre: FJD:
15 CZK = 15 × 9.31874667140067 FJD = 139.78120007101 FJD


Cseh Köztársaság Korona erre: Fidzsi Dollár Átalakítási táblázat

Cseh Köztársaság Korona Fidzsi Dollár
1 CZK 9.3187466714 FJD
2 CZK 18.6374933428 FJD
3 CZK 27.9562400142 FJD
5 CZK 46.593733357 FJD
10 CZK 93.187466714 FJD
20 CZK 186.374933428 FJD
50 CZK 465.93733357 FJD
100 CZK 931.87466714 FJD
500 CZK 4659.3733357 FJD
1000 CZK 9318.7466714 FJD

Cseh Köztársaság Korona

A Cseh Köztársaság Korona (CZK) az ország hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A koronát 1993-ban vezették be a Csehszlovákia felbomlását követően, helyettesítve a csehszlovák koronát azonos értéken. Az évek során különböző reformokon és tizedesítésen ment keresztül.

Jelenlegi használat

A CZK-t széles körben használják mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és nemzetközi kereskedelemben Csehországban. Néhány szomszédos régióban is elfogadják, és aktívan kereskednek vele a devizapiacon.


Fidzsi Dollár

A Fidzsi Dollár (FJD) Fiji hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Fidzsi Dollárt 1969-ben vezették be, helyettesítve a Fidzsi Fontot, és azóta Fiji standard valutája, melynek kialakítása a nemzeti szimbólumokat és kulturális örökséget tükrözi.

Jelenlegi használat

Ma a Fidzsi Dollárt széles körben használják Fiji-ben mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, valamint néhány szomszédos régióban is elfogadják.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Cseh Köztársaság Korona Fidzsi Dollár-ban?

1 Cseh Köztársaság Korona (CZK) = 9.3187466714 Fidzsi Dollár (FJD).

Hogyan váltod át a Cseh Köztársaság Korona-t Fidzsi Dollár-ra?

Szorozd meg a Cseh Köztársaság Korona értéket 9.3187466714-szel. Például 25 CZK × 9.3187466714 = 232.968666785 FJD.

Mennyi 10 Cseh Köztársaság Korona Fidzsi Dollár-ban?

10 CZK = 93.187466714 FJD.

Melyik egység nagyobb, a Cseh Köztársaság Korona vagy a Fidzsi Dollár?

A Cseh Köztársaság Korona a nagyobb egység: 1 CZK = 9.3187466714 FJD.



Átalakítás Cseh Köztársaság Korona Erre: Egyéb Valuta Egységek