Átalakítás Ugandai shilling erre: Kenya Shilling

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Ugandai shilling [UGX] erre: Kenya Shilling [KES], vagy Átalakítás Kenya Shilling erre: Ugandai shilling.

1 UGX = 27.6109472335 KES. A Ugandai shilling Kenya Shilling-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 27.6109472335-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 KES = 0.0362175187814 UGX). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 UGX = 27.6109472335 KES
  • 1 KES = 0.0362175187814 UGX
  • 10 UGX = 276.109472335 KES
  • 100 UGX = 2761.09472335 KES



Hogyan lehet átalakítani Ugandai Shilling erre: Kenya Shilling

1 UGX = 27.6109472334614 KES

Példa: átalakít 15 UGX erre: KES:
15 UGX = 15 × 27.6109472334614 KES = 414.164208501921 KES


Ugandai Shilling erre: Kenya Shilling Átalakítási táblázat

Ugandai shilling Kenya Shilling
1 UGX 27.6109472335 KES
2 UGX 55.2218944669 KES
3 UGX 82.8328417004 KES
5 UGX 138.054736167 KES
10 UGX 276.109472335 KES
20 UGX 552.218944669 KES
50 UGX 1380.54736167 KES
100 UGX 2761.09472335 KES
500 UGX 13805.4736167 KES
1000 UGX 27610.9472335 KES

Ugandai Shilling

Az ugandai shilling (UGX) Uganda hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

Az ugandai shillinget 1966-ban vezették be, helyettesítve a kelet-afrikai shillinget, és az évek során különböző címleteken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma az UGX-t széles körben használják Ugandában a mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez, és az Ugandai Bank kezeli.


Kenya Shilling

A kenyai shilling (KES) Kenya hivatalos valutája, amelyet az ország jogi fizetőeszközeként használnak minden tranzakcióhoz.

Történet/Keletkezés

1966-ban vezették be, helyettesítve a kelet-afrikai shillinget, a kenyai shilling különböző címleteken és reformokon ment keresztül, hogy stabilizálja és modernizálja Kenya valutarendszerét.

Jelenlegi használat

A KES-t széles körben használják Kenyában mindennapi tranzakciókra, banki ügyekre és kereskedelemre, valamint néhány szomszédos régióban határokon átnyúló kereskedelemhez is elfogadják.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Ugandai shilling Kenya Shilling-ban?

1 Ugandai shilling (UGX) = 27.6109472335 Kenya Shilling (KES).

Hogyan váltod át a Ugandai shilling-t Kenya Shilling-ra?

Szorozd meg a Ugandai shilling értéket 27.6109472335-szel. Például 25 UGX × 27.6109472335 = 690.273680837 KES.

Mennyi 10 Ugandai shilling Kenya Shilling-ban?

10 UGX = 276.109472335 KES.

Melyik egység nagyobb, a Ugandai shilling vagy a Kenya Shilling?

A Ugandai shilling a nagyobb egység: 1 UGX = 27.6109472335 KES.



Átalakítás Ugandai shilling Erre: Egyéb Valuta Egységek