Átalakítás Ugandai shilling erre: Arubai Florin

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Ugandai shilling [UGX] erre: Arubai Florin [AWG], vagy Átalakítás Arubai Florin erre: Ugandai shilling.

1 UGX = 1992.32882682 AWG. A Ugandai shilling Arubai Florin-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1992.32882682-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AWG = 0.000501925177481 UGX). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 UGX = 1992.32882682 AWG
  • 1 AWG = 0.000501925177481 UGX
  • 10 UGX = 19923.2882682 AWG
  • 100 UGX = 199232.882682 AWG



Hogyan lehet átalakítani Ugandai Shilling erre: Arubai Florin

1 UGX = 1992.32882681564 AWG

Példa: átalakít 15 UGX erre: AWG:
15 UGX = 15 × 1992.32882681564 AWG = 29884.9324022346 AWG


Ugandai Shilling erre: Arubai Florin Átalakítási táblázat

Ugandai shilling Arubai Florin
1 UGX 1992.32882682 AWG
2 UGX 3984.65765363 AWG
3 UGX 5976.98648045 AWG
5 UGX 9961.64413408 AWG
10 UGX 19923.2882682 AWG
20 UGX 39846.5765363 AWG
50 UGX 99616.4413408 AWG
100 UGX 199232.882682 AWG
500 UGX 996164.413408 AWG
1000 UGX 1992328.82682 AWG

Ugandai Shilling

Az ugandai shilling (UGX) Uganda hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

Az ugandai shillinget 1966-ban vezették be, helyettesítve a kelet-afrikai shillinget, és az évek során különböző címleteken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma az UGX-t széles körben használják Ugandában a mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez, és az Ugandai Bank kezeli.


Arubai Florin

Az arubai florin (AWG) Aruba hivatalos valutája, amelyet az országon belüli csereeszközként használnak.

Történet/Keletkezés

Az arubai florint 1986-ban vezették be, helyettesítve a Holland Antillák Guilderét azonos értéken, hogy megállapítsák Aruba saját nemzeti valutáját.

Jelenlegi használat

Az AWG-t széles körben használják Aruba mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, és rögzített árfolyamon van kötve az amerikai dollárhoz.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Ugandai shilling Arubai Florin-ban?

1 Ugandai shilling (UGX) = 1992.32882682 Arubai Florin (AWG).

Hogyan váltod át a Ugandai shilling-t Arubai Florin-ra?

Szorozd meg a Ugandai shilling értéket 1992.32882682-szel. Például 25 UGX × 1992.32882682 = 49808.2206704 AWG.

Mennyi 10 Ugandai shilling Arubai Florin-ban?

10 UGX = 19923.2882682 AWG.

Melyik egység nagyobb, a Ugandai shilling vagy a Arubai Florin?

A Ugandai shilling a nagyobb egység: 1 UGX = 1992.32882682 AWG.



Átalakítás Ugandai shilling Erre: Egyéb Valuta Egységek