Átalakítás Szaúd-arábiai Riyál erre: Kirgiz Szom
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Szaúd-arábiai Riyál [SAR] erre: Kirgiz Szom [KGS], vagy Átalakítás Kirgiz Szom erre: Szaúd-arábiai Riyál.
1 SAR = 0.0429567042242 KGS. A Szaúd-arábiai Riyál Kirgiz Szom-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0429567042242-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 KGS = 23.2792533333 SAR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 SAR = 0.0429567042242 KGS
- 1 KGS = 23.2792533333 SAR
- 10 SAR = 0.429567042242 KGS
- 100 SAR = 4.29567042242 KGS
Hogyan lehet átalakítani Szaúd-Arábiai Riyál erre: Kirgiz Szom
1 SAR = 0.0429567042241905 KGS
Példa: átalakít 15 SAR erre: KGS:
15 SAR = 15 × 0.0429567042241905 KGS = 0.644350563362857 KGS
Szaúd-Arábiai Riyál erre: Kirgiz Szom Átalakítási táblázat
| Szaúd-arábiai Riyál | Kirgiz Szom |
|---|---|
| 1 SAR | 0.0429567042242 KGS |
| 2 SAR | 0.0859134084484 KGS |
| 3 SAR | 0.128870112673 KGS |
| 5 SAR | 0.214783521121 KGS |
| 10 SAR | 0.429567042242 KGS |
| 20 SAR | 0.859134084484 KGS |
| 50 SAR | 2.14783521121 KGS |
| 100 SAR | 4.29567042242 KGS |
| 500 SAR | 21.4783521121 KGS |
| 1000 SAR | 42.9567042242 KGS |
Szaúd-Arábiai Riyál
A szaúd-arábiai riyál (SAR) Szaúd-Arábia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A szaúd-arábiai riyált 1925-ben vezették be, helyettesítve az indiai rúpiát, és számos reformon ment keresztül, köztük a tizedes rendszer 1929-es bevezetésén. A Szaúd-Központi Bank bocsátja ki és szabályozza.
Jelenlegi használat
A SAR széles körben használatos Szaúd-Arábiában mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és rögzített árfolyamon van kötve az amerikai dollárhoz.
Kirgiz Szom
A kirgiz szom (KGS) Kirgizisztán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A szomot 1993-ban vezették be, helyettesítve a szovjet rublát, részeként Kirgizisztán függetlenségének és gazdasági átmenetének, hogy nemzeti valutát hozzon létre.
Jelenlegi használat
A kirgiz szom aktívan használatos mindennapi tranzakciókban, banki és pénzügyi piacokon Kirgizisztánban, folyamatos erőfeszítésekkel a gazdaság stabilizálására és modernizálására.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Szaúd-arábiai Riyál Kirgiz Szom-ban?
1 Szaúd-arábiai Riyál (SAR) = 0.0429567042242 Kirgiz Szom (KGS).
Hogyan váltod át a Szaúd-arábiai Riyál-t Kirgiz Szom-ra?
Szorozd meg a Szaúd-arábiai Riyál értéket 0.0429567042242-szel. Például 25 SAR × 0.0429567042242 = 1.0739176056 KGS.
Mennyi 10 Szaúd-arábiai Riyál Kirgiz Szom-ban?
10 SAR = 0.429567042242 KGS.
Melyik egység nagyobb, a Szaúd-arábiai Riyál vagy a Kirgiz Szom?
A Kirgiz Szom a nagyobb egység: 1 SAR csak 0.0429567042242 KGS-nek felel meg.