Átalakítás Szaúd-arábiai Riyál erre: Belorusz Rubel

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Szaúd-arábiai Riyál [SAR] erre: Belorusz Rubel [BYN], vagy Átalakítás Belorusz Rubel erre: Szaúd-arábiai Riyál.

1 SAR = 1.1977004152 BYN. A Szaúd-arábiai Riyál Belorusz Rubel-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1.1977004152-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 BYN = 0.834933333333 SAR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 SAR = 1.1977004152 BYN
  • 1 BYN = 0.834933333333 SAR
  • 10 SAR = 11.977004152 BYN
  • 100 SAR = 119.77004152 BYN



Hogyan lehet átalakítani Szaúd-Arábiai Riyál erre: Belorusz Rubel

1 SAR = 1.19770041520281 BYN

Példa: átalakít 15 SAR erre: BYN:
15 SAR = 15 × 1.19770041520281 BYN = 17.9655062280422 BYN


Szaúd-Arábiai Riyál erre: Belorusz Rubel Átalakítási táblázat

Szaúd-arábiai Riyál Belorusz Rubel
1 SAR 1.1977004152 BYN
2 SAR 2.39540083041 BYN
3 SAR 3.59310124561 BYN
5 SAR 5.98850207601 BYN
10 SAR 11.977004152 BYN
20 SAR 23.9540083041 BYN
50 SAR 59.8850207601 BYN
100 SAR 119.77004152 BYN
500 SAR 598.850207601 BYN
1000 SAR 1197.7004152 BYN

Szaúd-Arábiai Riyál

A szaúd-arábiai riyál (SAR) Szaúd-Arábia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A szaúd-arábiai riyált 1925-ben vezették be, helyettesítve az indiai rúpiát, és számos reformon ment keresztül, köztük a tizedes rendszer 1929-es bevezetésén. A Szaúd-Központi Bank bocsátja ki és szabályozza.

Jelenlegi használat

A SAR széles körben használatos Szaúd-Arábiában mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és rögzített árfolyamon van kötve az amerikai dollárhoz.


Belorusz Rubel

A belorusz rubel (BYN) Belarus hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A belorusz rubel több reformon és újraértékelésen ment keresztül az 1992-es függetlenség elnyerése óta, amikor először bevezették, jelenlegi változatát 2016-ban vezették be a gazdaság stabilizálása érdekében, és az előző rubelt váltotta 1 új BYN = 10 000 régi rubel árfolyamon.

Jelenlegi használat

Ma a belorusz rubel az egyetlen törvényes fizetőeszköz Belorussziában, amelyet mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és elektronikus fizetésekben használnak az ország egész területén.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Szaúd-arábiai Riyál Belorusz Rubel-ban?

1 Szaúd-arábiai Riyál (SAR) = 1.1977004152 Belorusz Rubel (BYN).

Hogyan váltod át a Szaúd-arábiai Riyál-t Belorusz Rubel-ra?

Szorozd meg a Szaúd-arábiai Riyál értéket 1.1977004152-szel. Például 25 SAR × 1.1977004152 = 29.9425103801 BYN.

Mennyi 10 Szaúd-arábiai Riyál Belorusz Rubel-ban?

10 SAR = 11.977004152 BYN.

Melyik egység nagyobb, a Szaúd-arábiai Riyál vagy a Belorusz Rubel?

A Szaúd-arábiai Riyál a nagyobb egység: 1 SAR = 1.1977004152 BYN.



Átalakítás Szaúd-arábiai Riyál Erre: Egyéb Valuta Egységek