Átalakítás Lengyel Zloty erre: Izraeli Új Szelá

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Lengyel Zloty [PLN] erre: Izraeli Új Szelá [ILS], vagy Átalakítás Izraeli Új Szelá erre: Lengyel Zloty.

1 PLN = 1.08358744395 ILS. A Lengyel Zloty Izraeli Új Szelá-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1.08358744395-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 ILS = 0.922860453567 PLN). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 PLN = 1.08358744395 ILS
  • 1 ILS = 0.922860453567 PLN
  • 10 PLN = 10.8358744395 ILS
  • 100 PLN = 108.358744395 ILS



Hogyan lehet átalakítani Lengyel Zloty erre: Izraeli Új Szelá

1 PLN = 1.08358744394619 ILS

Példa: átalakít 15 PLN erre: ILS:
15 PLN = 15 × 1.08358744394619 ILS = 16.2538116591928 ILS


Lengyel Zloty erre: Izraeli Új Szelá Átalakítási táblázat

Lengyel Zloty Izraeli Új Szelá
1 PLN 1.08358744395 ILS
2 PLN 2.16717488789 ILS
3 PLN 3.25076233184 ILS
5 PLN 5.41793721973 ILS
10 PLN 10.8358744395 ILS
20 PLN 21.6717488789 ILS
50 PLN 54.1793721973 ILS
100 PLN 108.358744395 ILS
500 PLN 541.793721973 ILS
1000 PLN 1083.58744395 ILS

Lengyel Zloty

A Lengyel Zloty (PLN) Lengyelország hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A Zloty Lengyelország pénzneme a 14. század óta, a modern kibocsátás 1924-ben kezdődött, miután valutareformokat hajtottak végre. Korábbi valutákat váltott fel, és többször átdolgozták, különösen 1995-ben a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

A PLN aktívan használatos Lengyelország törvényes fizetőeszközeként, a bankjegyek és érmék országszerte forognak. Emellett devizapiacokon is kereskednek vele, és nemzetközi tranzakciókban is alkalmazzák Lengyelországgal kapcsolatosan.


Izraeli Új Szelá

Az izraeli új szelá (ILS) Izrael hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és gazdasági tevékenységekhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

Az izraeli új szelá 1985-ben került bevezetésre, helyettesítve a régi szelát az 1000 régi szeláért egy új szeláért cserébe, gazdasági reformok részeként az izraeli gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma az ILS széles körben használatos Izraelben minden pénzügyi tranzakcióhoz, beleértve a banki, kereskedelmi és kormányzati műveleteket, és néhány palesztin területen is elfogadják.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Lengyel Zloty Izraeli Új Szelá-ban?

1 Lengyel Zloty (PLN) = 1.08358744395 Izraeli Új Szelá (ILS).

Hogyan váltod át a Lengyel Zloty-t Izraeli Új Szelá-ra?

Szorozd meg a Lengyel Zloty értéket 1.08358744395-szel. Például 25 PLN × 1.08358744395 = 27.0896860987 ILS.

Mennyi 10 Lengyel Zloty Izraeli Új Szelá-ban?

10 PLN = 10.8358744395 ILS.

Melyik egység nagyobb, a Lengyel Zloty vagy a Izraeli Új Szelá?

A Lengyel Zloty a nagyobb egység: 1 PLN = 1.08358744395 ILS.



Átalakítás Lengyel Zloty Erre: Egyéb Valuta Egységek