Átalakítás Lengyel Zloty erre: Botswanai Pula
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Lengyel Zloty [PLN] erre: Botswanai Pula [BWP], vagy Átalakítás Botswanai Pula erre: Lengyel Zloty.
1 PLN = 0.258598916975 BWP. A Lengyel Zloty Botswanai Pula-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.258598916975-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 BWP = 3.86699221983 PLN). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 PLN = 0.258598916975 BWP
- 1 BWP = 3.86699221983 PLN
- 10 PLN = 2.58598916975 BWP
- 100 PLN = 25.8598916975 BWP
Hogyan lehet átalakítani Lengyel Zloty erre: Botswanai Pula
1 PLN = 0.258598916975236 BWP
Példa: átalakít 15 PLN erre: BWP:
15 PLN = 15 × 0.258598916975236 BWP = 3.87898375462854 BWP
Lengyel Zloty erre: Botswanai Pula Átalakítási táblázat
| Lengyel Zloty | Botswanai Pula |
|---|---|
| 1 PLN | 0.258598916975 BWP |
| 2 PLN | 0.51719783395 BWP |
| 3 PLN | 0.775796750926 BWP |
| 5 PLN | 1.29299458488 BWP |
| 10 PLN | 2.58598916975 BWP |
| 20 PLN | 5.1719783395 BWP |
| 50 PLN | 12.9299458488 BWP |
| 100 PLN | 25.8598916975 BWP |
| 500 PLN | 129.299458488 BWP |
| 1000 PLN | 258.598916975 BWP |
Lengyel Zloty
A Lengyel Zloty (PLN) Lengyelország hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A Zloty Lengyelország pénzneme a 14. század óta, a modern kibocsátás 1924-ben kezdődött, miután valutareformokat hajtottak végre. Korábbi valutákat váltott fel, és többször átdolgozták, különösen 1995-ben a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
A PLN aktívan használatos Lengyelország törvényes fizetőeszközeként, a bankjegyek és érmék országszerte forognak. Emellett devizapiacokon is kereskednek vele, és nemzetközi tranzakciókban is alkalmazzák Lengyelországgal kapcsolatosan.
Botswanai Pula
A Botswana Pula (BWP) Botswana hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
1976-ban vezették be, a Pula felváltotta a Dél-afrikai Randot egyenlő értékben, ezzel új korszakot nyitva Botswana gazdasági függetlenségében.
Jelenlegi használat
A Pulát széles körben használják Botswanában mindennapi tranzakciókra, bankolásra és kereskedelemre, valamint néhány szomszédos régióban is elfogadják.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Lengyel Zloty Botswanai Pula-ban?
1 Lengyel Zloty (PLN) = 0.258598916975 Botswanai Pula (BWP).
Hogyan váltod át a Lengyel Zloty-t Botswanai Pula-ra?
Szorozd meg a Lengyel Zloty értéket 0.258598916975-szel. Például 25 PLN × 0.258598916975 = 6.46497292438 BWP.
Mennyi 10 Lengyel Zloty Botswanai Pula-ban?
10 PLN = 2.58598916975 BWP.
Melyik egység nagyobb, a Lengyel Zloty vagy a Botswanai Pula?
A Botswanai Pula a nagyobb egység: 1 PLN csak 0.258598916975 BWP-nek felel meg.