Átalakítás Ománi Rial erre: Ukrán Hryvnya
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Ománi Rial [OMR] erre: Ukrán Hryvnya [UAH], vagy Átalakítás Ukrán Hryvnya erre: Ománi Rial.
1 OMR = 0.0092030780646 UAH. A Ománi Rial Ukrán Hryvnya-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0092030780646-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 UAH = 108.659297789 OMR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 OMR = 0.0092030780646 UAH
- 1 UAH = 108.659297789 OMR
- 10 OMR = 0.092030780646 UAH
- 100 OMR = 0.92030780646 UAH
Hogyan lehet átalakítani Ománi Rial erre: Ukrán Hryvnya
1 OMR = 0.00920307806460106 UAH
Példa: átalakít 15 OMR erre: UAH:
15 OMR = 15 × 0.00920307806460106 UAH = 0.138046170969016 UAH
Ománi Rial erre: Ukrán Hryvnya Átalakítási táblázat
| Ománi Rial | Ukrán Hryvnya |
|---|---|
| 1 OMR | 0.0092030780646 UAH |
| 2 OMR | 0.0184061561292 UAH |
| 3 OMR | 0.0276092341938 UAH |
| 5 OMR | 0.046015390323 UAH |
| 10 OMR | 0.092030780646 UAH |
| 20 OMR | 0.184061561292 UAH |
| 50 OMR | 0.46015390323 UAH |
| 100 OMR | 0.92030780646 UAH |
| 500 OMR | 4.6015390323 UAH |
| 1000 OMR | 9.2030780646 UAH |
Ománi Rial
Az Ománi Rial (OMR) Omán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
Az Ománi Rialt 1970-ben vezették be, helyettesítve a Gulfi rúpia értékegyezőségét, és azóta Omán standard valutája, értékét az amerikai dollárhoz kötve stabilizálták.
Jelenlegi használat
Az Ománi Rialt széles körben használják Ománban mindennapi tranzakciókra, banki és kereskedelmi célokra, és 1000 baisára oszlik.
Ukrán Hryvnya
Az ukrán hryvnya (UAH) Ukrajna hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A hryvnya először 1918-ban jelent meg Ukrajnában a rövid ideig tartó függetlenség idején, majd a Szovjetunió rubeljével váltotta fel. 1996-ban vezették vissza, miután Ukrajna függetlenné vált a Szovjetuniótól, és a karbovanyets helyett a nemzeti valuta lett.
Jelenlegi használat
Ma a hryvnya Ukrajnában az egyetlen törvényes fizetőeszköz, széles körben használják mindennapi tranzakciókban, banki és pénzügyi piacokon. A Nemzeti Bank irányítja, és modern bankjegyeket és érméket tartalmaz.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Ománi Rial Ukrán Hryvnya-ban?
1 Ománi Rial (OMR) = 0.0092030780646 Ukrán Hryvnya (UAH).
Hogyan váltod át a Ománi Rial-t Ukrán Hryvnya-ra?
Szorozd meg a Ománi Rial értéket 0.0092030780646-szel. Például 25 OMR × 0.0092030780646 = 0.230076951615 UAH.
Mennyi 10 Ománi Rial Ukrán Hryvnya-ban?
10 OMR = 0.092030780646 UAH.
Melyik egység nagyobb, a Ománi Rial vagy a Ukrán Hryvnya?
A Ukrán Hryvnya a nagyobb egység: 1 OMR csak 0.0092030780646 UAH-nek felel meg.