Átalakítás Ománi Rial erre: Indonéz Rupia

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Ománi Rial [OMR] erre: Indonéz Rupia [IDR], vagy Átalakítás Indonéz Rupia erre: Ománi Rial.

1 OMR = 2.36064269698e-05 IDR. A Ománi Rial Indonéz Rupia-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 2.36064269698e-05-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 IDR = 42361.3451235 OMR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 OMR = 2.36064269698e-05 IDR
  • 1 IDR = 42361.3451235 OMR
  • 10 OMR = 0.000236064269698 IDR
  • 100 OMR = 0.00236064269698 IDR



Hogyan lehet átalakítani Ománi Rial erre: Indonéz Rupia

1 OMR = 2.360642696977e-05 IDR

Példa: átalakít 15 OMR erre: IDR:
15 OMR = 15 × 2.360642696977e-05 IDR = 0.00035409640454655 IDR


Ománi Rial erre: Indonéz Rupia Átalakítási táblázat

Ománi Rial Indonéz Rupia
1 OMR 2.36064269698e-05 IDR
2 OMR 4.72128539395e-05 IDR
3 OMR 7.08192809093e-05 IDR
5 OMR 0.000118032134849 IDR
10 OMR 0.000236064269698 IDR
20 OMR 0.000472128539395 IDR
50 OMR 0.00118032134849 IDR
100 OMR 0.00236064269698 IDR
500 OMR 0.0118032134849 IDR
1000 OMR 0.0236064269698 IDR

Ománi Rial

Az Ománi Rial (OMR) Omán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

Az Ománi Rialt 1970-ben vezették be, helyettesítve a Gulfi rúpia értékegyezőségét, és azóta Omán standard valutája, értékét az amerikai dollárhoz kötve stabilizálták.

Jelenlegi használat

Az Ománi Rialt széles körben használják Ománban mindennapi tranzakciókra, banki és kereskedelmi célokra, és 1000 baisára oszlik.


Indonéz Rupia

Az Indonéz Rupia (IDR) Indonézia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A Rupia 1946-ban került bevezetésre, hogy helyettesítse a Holland Kelet-Indiai guldent. Az évek során különböző reformokon és átváltásokon ment keresztül, különösen Indonézia függetlensége és gazdasági változásai után, a gazdaság stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a Rupia széles körben használt Indonéziában mindenféle pénzügyi tranzakcióhoz, beleértve a készpénzes fizetéseket, banki műveleteket és digitális tranzakciókat. Ez továbbra is Indonézia hivatalos törvényes fizetőeszköze.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Ománi Rial Indonéz Rupia-ban?

1 Ománi Rial (OMR) = 2.36064269698e-05 Indonéz Rupia (IDR).

Hogyan váltod át a Ománi Rial-t Indonéz Rupia-ra?

Szorozd meg a Ománi Rial értéket 2.36064269698e-05-szel. Például 25 OMR × 2.36064269698e-05 = 0.000590160674244 IDR.

Mennyi 10 Ománi Rial Indonéz Rupia-ban?

10 OMR = 0.000236064269698 IDR.

Melyik egység nagyobb, a Ománi Rial vagy a Indonéz Rupia?

A Indonéz Rupia a nagyobb egység: 1 OMR csak 2.36064269698e-05 IDR-nek felel meg.



Átalakítás Ománi Rial Erre: Egyéb Valuta Egységek