Átalakítás Mozambiki Metical erre: Mauritiusi Rúpia
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Mozambiki Metical [MZN] erre: Mauritiusi Rúpia [MUR], vagy Átalakítás Mauritiusi Rúpia erre: Mozambiki Metical.
1 MZN = 1.39973203207 MUR. A Mozambiki Metical Mauritiusi Rúpia-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1.39973203207-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MUR = 0.714422458792 MZN). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 MZN = 1.39973203207 MUR
- 1 MUR = 0.714422458792 MZN
- 10 MZN = 13.9973203207 MUR
- 100 MZN = 139.973203207 MUR
Hogyan lehet átalakítani Mozambiki Metical erre: Mauritiusi Rúpia
1 MZN = 1.39973203206815 MUR
Példa: átalakít 15 MZN erre: MUR:
15 MZN = 15 × 1.39973203206815 MUR = 20.9959804810222 MUR
Mozambiki Metical erre: Mauritiusi Rúpia Átalakítási táblázat
| Mozambiki Metical | Mauritiusi Rúpia |
|---|---|
| 1 MZN | 1.39973203207 MUR |
| 2 MZN | 2.79946406414 MUR |
| 3 MZN | 4.1991960962 MUR |
| 5 MZN | 6.99866016034 MUR |
| 10 MZN | 13.9973203207 MUR |
| 20 MZN | 27.9946406414 MUR |
| 50 MZN | 69.9866016034 MUR |
| 100 MZN | 139.973203207 MUR |
| 500 MZN | 699.866016034 MUR |
| 1000 MZN | 1399.73203207 MUR |
Mozambiki Metical
A mozambiki Metical (MZN) Mozambique hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Meticalt 1980-ban vezették be, helyettesítve a Mozambique Escudót, a gazdaság stabilizálása és a monetáris rendszer modernizálása érdekében. Azóta több átdolgozáson és reformon ment keresztül.
Jelenlegi használat
A Metical aktívan használatos Mozambique elsődleges valutájaként mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez. A Mozambique Bankja bocsátja ki és szabályozza.
Mauritiusi Rúpia
A Mauritiusi Rúpia (MUR) Mauritius hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Mauritiusi Rúpia 1876-ban került bevezetésre, helyettesítve az indiai Rúpia-t, és az évek során különböző reformokon ment keresztül a valuta modernizálása és stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Mauritiusi Rúpia széles körben használt Mauritiuson a mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez, és a Mauritius Bankja kezeli.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Mozambiki Metical Mauritiusi Rúpia-ban?
1 Mozambiki Metical (MZN) = 1.39973203207 Mauritiusi Rúpia (MUR).
Hogyan váltod át a Mozambiki Metical-t Mauritiusi Rúpia-ra?
Szorozd meg a Mozambiki Metical értéket 1.39973203207-szel. Például 25 MZN × 1.39973203207 = 34.9933008017 MUR.
Mennyi 10 Mozambiki Metical Mauritiusi Rúpia-ban?
10 MZN = 13.9973203207 MUR.
Melyik egység nagyobb, a Mozambiki Metical vagy a Mauritiusi Rúpia?
A Mozambiki Metical a nagyobb egység: 1 MZN = 1.39973203207 MUR.