Átalakítás Mozambiki Metical erre: Kanadai Dollár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Mozambiki Metical [MZN] erre: Kanadai Dollár [CAD], vagy Átalakítás Kanadai Dollár erre: Mozambiki Metical.

1 MZN = 46.695266055 CAD. A Mozambiki Metical Kanadai Dollár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 46.695266055-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 CAD = 0.0214154470995 MZN). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 MZN = 46.695266055 CAD
  • 1 CAD = 0.0214154470995 MZN
  • 10 MZN = 466.95266055 CAD
  • 100 MZN = 4669.5266055 CAD



Hogyan lehet átalakítani Mozambiki Metical erre: Kanadai Dollár

1 MZN = 46.6952660550459 CAD

Példa: átalakít 15 MZN erre: CAD:
15 MZN = 15 × 46.6952660550459 CAD = 700.428990825688 CAD


Mozambiki Metical erre: Kanadai Dollár Átalakítási táblázat

Mozambiki Metical Kanadai Dollár
1 MZN 46.695266055 CAD
2 MZN 93.3905321101 CAD
3 MZN 140.085798165 CAD
5 MZN 233.476330275 CAD
10 MZN 466.95266055 CAD
20 MZN 933.905321101 CAD
50 MZN 2334.76330275 CAD
100 MZN 4669.5266055 CAD
500 MZN 23347.6330275 CAD
1000 MZN 46695.266055 CAD

Mozambiki Metical

A mozambiki Metical (MZN) Mozambique hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Meticalt 1980-ban vezették be, helyettesítve a Mozambique Escudót, a gazdaság stabilizálása és a monetáris rendszer modernizálása érdekében. Azóta több átdolgozáson és reformon ment keresztül.

Jelenlegi használat

A Metical aktívan használatos Mozambique elsődleges valutájaként mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez. A Mozambique Bankja bocsátja ki és szabályozza.


Kanadai Dollár

A Kanadai Dollár (CAD) Kanada hivatalos valutája, amely az ország elsődleges csereeszköze és értéktárolója.

Történet/Keletkezés

A Kanadai Dollárt 1858-ban vezették be, helyettesítve a Kanadai fontot, és azóta stabil valutává vált, értékét Kanada gazdaságpolitikája és globális piacok befolyásolják.

Jelenlegi használat

Ma a CAD széles körben használatos Kanadában mindennapi tranzakciókhoz, nemzetközi kereskedelemhez és tartalékvalutaként, értékét gazdasági feltételek és valutapiacok változásai befolyásolják.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Mozambiki Metical Kanadai Dollár-ban?

1 Mozambiki Metical (MZN) = 46.695266055 Kanadai Dollár (CAD).

Hogyan váltod át a Mozambiki Metical-t Kanadai Dollár-ra?

Szorozd meg a Mozambiki Metical értéket 46.695266055-szel. Például 25 MZN × 46.695266055 = 1167.38165138 CAD.

Mennyi 10 Mozambiki Metical Kanadai Dollár-ban?

10 MZN = 466.95266055 CAD.

Melyik egység nagyobb, a Mozambiki Metical vagy a Kanadai Dollár?

A Mozambiki Metical a nagyobb egység: 1 MZN = 46.695266055 CAD.



Átalakítás Mozambiki Metical Erre: Egyéb Valuta Egységek