Átalakítás Macau-i Pataca erre: Norvég Korona

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Macau-i Pataca [MOP] erre: Norvég Korona [NOK], vagy Átalakítás Norvég Korona erre: Macau-i Pataca.

1 MOP = 0.799620245654 NOK. A Macau-i Pataca Norvég Korona-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.799620245654-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 NOK = 1.25059364797 MOP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 MOP = 0.799620245654 NOK
  • 1 NOK = 1.25059364797 MOP
  • 10 MOP = 7.99620245654 NOK
  • 100 MOP = 79.9620245654 NOK



Hogyan lehet átalakítani Macau-I Pataca erre: Norvég Korona

1 MOP = 0.799620245653593 NOK

Példa: átalakít 15 MOP erre: NOK:
15 MOP = 15 × 0.799620245653593 NOK = 11.9943036848039 NOK


Macau-I Pataca erre: Norvég Korona Átalakítási táblázat

Macau-i Pataca Norvég Korona
1 MOP 0.799620245654 NOK
2 MOP 1.59924049131 NOK
3 MOP 2.39886073696 NOK
5 MOP 3.99810122827 NOK
10 MOP 7.99620245654 NOK
20 MOP 15.9924049131 NOK
50 MOP 39.9810122827 NOK
100 MOP 79.9620245654 NOK
500 MOP 399.810122827 NOK
1000 MOP 799.620245654 NOK

Macau-I Pataca

A Macau-i Pataca (MOP) Macau hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi ügyekhez használnak a régióban.

Történet/Keletkezés

1999-ben vezették be, a Pataca felváltotta a Macau-i patacát, és azóta kötve van a hongkongi dollárhoz fix árfolyamon, tükrözve Macau gazdasági kapcsolatait Hongkonggal és Kínával.

Jelenlegi használat

A Pataca továbbra is Macau elsődleges valutája, széles körben használják kereskedelemben, banki műveletekben és turisztikai tranzakciókban.


Norvég Korona

A norvég korona (NOK) Norvégia hivatalos pénzneme, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A norvég korona 1875-ben került bevezetésre, helyettesítve a norvég speciedalert, és számos reformon ment keresztül, beleértve a tizedesítést 1875-ben és a tizedes szabványosítást 1963-ban. Azóta Norvégia hivatalos pénzneme.

Jelenlegi használat

A NOK aktívan használatos Norvégiában minden pénzügyi tranzakcióhoz, beleértve a banki tevékenységeket, kereskedelmet és nemzetközi kereskedelmet. Tőzsdén is kereskednek vele, és stabil valutának számít a régióban.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Macau-i Pataca Norvég Korona-ban?

1 Macau-i Pataca (MOP) = 0.799620245654 Norvég Korona (NOK).

Hogyan váltod át a Macau-i Pataca-t Norvég Korona-ra?

Szorozd meg a Macau-i Pataca értéket 0.799620245654-szel. Például 25 MOP × 0.799620245654 = 19.9905061413 NOK.

Mennyi 10 Macau-i Pataca Norvég Korona-ban?

10 MOP = 7.99620245654 NOK.

Melyik egység nagyobb, a Macau-i Pataca vagy a Norvég Korona?

A Norvég Korona a nagyobb egység: 1 MOP csak 0.799620245654 NOK-nek felel meg.



Átalakítás Macau-i Pataca Erre: Egyéb Valuta Egységek