Átalakítás Macau-i Pataca erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Macau-i Pataca [MOP] erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja [AED], vagy Átalakítás Egyesült Arab Emírségek Dirhamja erre: Macau-i Pataca.

1 MOP = 2.20166099387 AED. A Macau-i Pataca Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 2.20166099387-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AED = 0.454202532898 MOP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 MOP = 2.20166099387 AED
  • 1 AED = 0.454202532898 MOP
  • 10 MOP = 22.0166099387 AED
  • 100 MOP = 220.166099387 AED



Hogyan lehet átalakítani Macau-I Pataca erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja

1 MOP = 2.20166099387338 AED

Példa: átalakít 15 MOP erre: AED:
15 MOP = 15 × 2.20166099387338 AED = 33.0249149081007 AED


Macau-I Pataca erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja Átalakítási táblázat

Macau-i Pataca Egyesült Arab Emírségek Dirhamja
1 MOP 2.20166099387 AED
2 MOP 4.40332198775 AED
3 MOP 6.60498298162 AED
5 MOP 11.0083049694 AED
10 MOP 22.0166099387 AED
20 MOP 44.0332198775 AED
50 MOP 110.083049694 AED
100 MOP 220.166099387 AED
500 MOP 1100.83049694 AED
1000 MOP 2201.66099387 AED

Macau-I Pataca

A Macau-i Pataca (MOP) Macau hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi ügyekhez használnak a régióban.

Történet/Keletkezés

1999-ben vezették be, a Pataca felváltotta a Macau-i patacát, és azóta kötve van a hongkongi dollárhoz fix árfolyamon, tükrözve Macau gazdasági kapcsolatait Hongkonggal és Kínával.

Jelenlegi használat

A Pataca továbbra is Macau elsődleges valutája, széles körben használják kereskedelemben, banki műveletekben és turisztikai tranzakciókban.


Egyesült Arab Emírségek Dirhamja

Az Egyesült Arab Emírségek Dirhamja (AED) az Egyesült Arab Emírségek hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

Az AED-t 1973-ban vezették be, és a Katar- és Dubai-riyal helyett, hogy egységesítse az emírségekben használt különböző valutákat és létrehozzon egy nemzeti pénzügyi rendszert.

Jelenlegi használat

Az AED széles körben használt az Egyesült Arab Emírségekben mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és elismert stabil és megbízható valutának a régióban.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Macau-i Pataca Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ban?

1 Macau-i Pataca (MOP) = 2.20166099387 Egyesült Arab Emírségek Dirhamja (AED).

Hogyan váltod át a Macau-i Pataca-t Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ra?

Szorozd meg a Macau-i Pataca értéket 2.20166099387-szel. Például 25 MOP × 2.20166099387 = 55.0415248468 AED.

Mennyi 10 Macau-i Pataca Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ban?

10 MOP = 22.0166099387 AED.

Melyik egység nagyobb, a Macau-i Pataca vagy a Egyesült Arab Emírségek Dirhamja?

A Macau-i Pataca a nagyobb egység: 1 MOP = 2.20166099387 AED.



Átalakítás Macau-i Pataca Erre: Egyéb Valuta Egységek