Átalakítás Malga Ariár erre: Szomáli Shilling
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Malga Ariár [MGA] erre: Szomáli Shilling [SOS], vagy Átalakítás Szomáli Shilling erre: Malga Ariár.
1 MGA = 7.74932538802 SOS. A Malga Ariár Szomáli Shilling-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 7.74932538802-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 SOS = 0.129043490875 MGA). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 MGA = 7.74932538802 SOS
- 1 SOS = 0.129043490875 MGA
- 10 MGA = 77.4932538802 SOS
- 100 MGA = 774.932538802 SOS
Hogyan lehet átalakítani Malga Ariár erre: Szomáli Shilling
1 MGA = 7.74932538802001 SOS
Példa: átalakít 15 MGA erre: SOS:
15 MGA = 15 × 7.74932538802001 SOS = 116.2398808203 SOS
Malga Ariár erre: Szomáli Shilling Átalakítási táblázat
| Malga Ariár | Szomáli Shilling |
|---|---|
| 1 MGA | 7.74932538802 SOS |
| 2 MGA | 15.498650776 SOS |
| 3 MGA | 23.2479761641 SOS |
| 5 MGA | 38.7466269401 SOS |
| 10 MGA | 77.4932538802 SOS |
| 20 MGA | 154.98650776 SOS |
| 50 MGA | 387.466269401 SOS |
| 100 MGA | 774.932538802 SOS |
| 500 MGA | 3874.66269401 SOS |
| 1000 MGA | 7749.32538802 SOS |
Malga Ariár
A Malga Ariár (MGA) Madagaszkár hivatalos pénzneme, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
Az Ariár 1961-ben került bevezetésre, helyettesítve a Madagaszkári frankot, és eredetileg a francia frankhoz volt kötve. 2005-ben újraértékelték, kialakítva a jelenlegi tizedes rendszerét és modernizálva a valutát.
Jelenlegi használat
A MGA aktívan használatos Madagaszkár törvényes fizetőeszközeként, a pénzérmék és bankjegyek az ország egész területén keringenek mindennapi tranzakciók és kereskedelem céljából.
Szomáli Shilling
A Szomáli Shilling (SOS) Szomália hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A Szomáli Shillinget 1962-ben vezették be, helyettesítve a Szomáli Szomáliát, és az évek során különböző reformokon és leértékeléseken ment keresztül gazdasági kihívások és polgárháborúk miatt.
Jelenlegi használat
Ma a Szomáli Shilling Szomália hivatalos valutája, amelyet készpénzes tranzakciókban használnak, bankjegyeket és érméket a Szomáli Központi Bank bocsát ki. Egyes szomszédos régiókban és átutalásokhoz is használják.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Malga Ariár Szomáli Shilling-ban?
1 Malga Ariár (MGA) = 7.74932538802 Szomáli Shilling (SOS).
Hogyan váltod át a Malga Ariár-t Szomáli Shilling-ra?
Szorozd meg a Malga Ariár értéket 7.74932538802-szel. Például 25 MGA × 7.74932538802 = 193.733134701 SOS.
Mennyi 10 Malga Ariár Szomáli Shilling-ban?
10 MGA = 77.4932538802 SOS.
Melyik egység nagyobb, a Malga Ariár vagy a Szomáli Shilling?
A Malga Ariár a nagyobb egység: 1 MGA = 7.74932538802 SOS.