Átalakítás Malga Ariár erre: Szudáni Font
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Malga Ariár [MGA] erre: Szudáni Font [SDG], vagy Átalakítás Szudáni Font erre: Malga Ariár.
1 MGA = 9.86254398396 SDG. A Malga Ariár Szudáni Font-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 9.86254398396-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 SDG = 0.101393717648 MGA). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 MGA = 9.86254398396 SDG
- 1 SDG = 0.101393717648 MGA
- 10 MGA = 98.6254398396 SDG
- 100 MGA = 986.254398396 SDG
Hogyan lehet átalakítani Malga Ariár erre: Szudáni Font
1 MGA = 9.86254398396076 SDG
Példa: átalakít 15 MGA erre: SDG:
15 MGA = 15 × 9.86254398396076 SDG = 147.938159759411 SDG
Malga Ariár erre: Szudáni Font Átalakítási táblázat
| Malga Ariár | Szudáni Font |
|---|---|
| 1 MGA | 9.86254398396 SDG |
| 2 MGA | 19.7250879679 SDG |
| 3 MGA | 29.5876319519 SDG |
| 5 MGA | 49.3127199198 SDG |
| 10 MGA | 98.6254398396 SDG |
| 20 MGA | 197.250879679 SDG |
| 50 MGA | 493.127199198 SDG |
| 100 MGA | 986.254398396 SDG |
| 500 MGA | 4931.27199198 SDG |
| 1000 MGA | 9862.54398396 SDG |
Malga Ariár
A Malga Ariár (MGA) Madagaszkár hivatalos pénzneme, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
Az Ariár 1961-ben került bevezetésre, helyettesítve a Madagaszkári frankot, és eredetileg a francia frankhoz volt kötve. 2005-ben újraértékelték, kialakítva a jelenlegi tizedes rendszerét és modernizálva a valutát.
Jelenlegi használat
A MGA aktívan használatos Madagaszkár törvényes fizetőeszközeként, a pénzérmék és bankjegyek az ország egész területén keringenek mindennapi tranzakciók és kereskedelem céljából.
Szudáni Font
A Szudáni Font (SDG) Szudán hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A Szudáni Fontot 1956-ban vezették be, helyettesítve a Szudáni Piast. Többször átdolgozták és reformálták, különösen 2007-ben, amikor az ország gazdasági kihívások és Dél-Szudán elszakadása után újraértékelték a valutát.
Jelenlegi használat
Ma a Szudáni Font a törvényes fizetőeszköz Szudánban, banki, kereskedelmi és mindennapi tranzakciókban használják. Bankjegyekben és érmékben létezik, folyamatosan dolgoznak a valuta rendszerének stabilizálásán és modernizálásán.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Malga Ariár Szudáni Font-ban?
1 Malga Ariár (MGA) = 9.86254398396 Szudáni Font (SDG).
Hogyan váltod át a Malga Ariár-t Szudáni Font-ra?
Szorozd meg a Malga Ariár értéket 9.86254398396-szel. Például 25 MGA × 9.86254398396 = 246.563599599 SDG.
Mennyi 10 Malga Ariár Szudáni Font-ban?
10 MGA = 98.6254398396 SDG.
Melyik egység nagyobb, a Malga Ariár vagy a Szudáni Font?
A Malga Ariár a nagyobb egység: 1 MGA = 9.86254398396 SDG.