Átalakítás Moldovai lej erre: Katari Rial
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Moldovai lej [MDL] erre: Katari Rial [QAR], vagy Átalakítás Katari Rial erre: Moldovai lej.
1 MDL = 4.65618131868 QAR. A Moldovai lej Katari Rial-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 4.65618131868-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 QAR = 0.214768268578 MDL). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 MDL = 4.65618131868 QAR
- 1 QAR = 0.214768268578 MDL
- 10 MDL = 46.5618131868 QAR
- 100 MDL = 465.618131868 QAR
Hogyan lehet átalakítani Moldovai Lej erre: Katari Rial
1 MDL = 4.65618131868132 QAR
Példa: átalakít 15 MDL erre: QAR:
15 MDL = 15 × 4.65618131868132 QAR = 69.8427197802198 QAR
Moldovai Lej erre: Katari Rial Átalakítási táblázat
| Moldovai lej | Katari Rial |
|---|---|
| 1 MDL | 4.65618131868 QAR |
| 2 MDL | 9.31236263736 QAR |
| 3 MDL | 13.968543956 QAR |
| 5 MDL | 23.2809065934 QAR |
| 10 MDL | 46.5618131868 QAR |
| 20 MDL | 93.1236263736 QAR |
| 50 MDL | 232.809065934 QAR |
| 100 MDL | 465.618131868 QAR |
| 500 MDL | 2328.09065934 QAR |
| 1000 MDL | 4656.18131868 QAR |
Moldovai Lej
A moldovai lej (MDL) Moldova hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A moldovai lej 1993-ban került bevezetésre, a szovjet rublit váltva Moldova függetlensége után. Különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
A moldovai lej aktívan használatos nemzeti valutaként mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez Moldova területén. A Moldova Nemzeti Bank bocsátja ki és szabályozza.
Katari Rial
A katari rial (QAR) Katar hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A katari rialt az 1960-as években vezették be, helyettesítve az indiai rúpiát, és különböző újraértékeléseken és stabilitási intézkedéseken ment keresztül értékének megerősítése érdekében.
Jelenlegi használat
A katari rialt széles körben használják Katárban mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és nemzetközi kereskedelemre, és egy kosár valutahoz van kötve, fix árfolyamon az amerikai dollárhoz.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Moldovai lej Katari Rial-ban?
1 Moldovai lej (MDL) = 4.65618131868 Katari Rial (QAR).
Hogyan váltod át a Moldovai lej-t Katari Rial-ra?
Szorozd meg a Moldovai lej értéket 4.65618131868-szel. Például 25 MDL × 4.65618131868 = 116.404532967 QAR.
Mennyi 10 Moldovai lej Katari Rial-ban?
10 MDL = 46.5618131868 QAR.
Melyik egység nagyobb, a Moldovai lej vagy a Katari Rial?
A Moldovai lej a nagyobb egység: 1 MDL = 4.65618131868 QAR.