Átalakítás Moldovai lej erre: Paraguayi Guarani

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Moldovai lej [MDL] erre: Paraguayi Guarani [PYG], vagy Átalakítás Paraguayi Guarani erre: Moldovai lej.

1 MDL = 0.0021976418681 PYG. A Moldovai lej Paraguayi Guarani-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0021976418681-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 PYG = 455.033194678 MDL). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 MDL = 0.0021976418681 PYG
  • 1 PYG = 455.033194678 MDL
  • 10 MDL = 0.021976418681 PYG
  • 100 MDL = 0.21976418681 PYG



Hogyan lehet átalakítani Moldovai Lej erre: Paraguayi Guarani

1 MDL = 0.00219764186810075 PYG

Példa: átalakít 15 MDL erre: PYG:
15 MDL = 15 × 0.00219764186810075 PYG = 0.0329646280215112 PYG


Moldovai Lej erre: Paraguayi Guarani Átalakítási táblázat

Moldovai lej Paraguayi Guarani
1 MDL 0.0021976418681 PYG
2 MDL 0.0043952837362 PYG
3 MDL 0.0065929256043 PYG
5 MDL 0.0109882093405 PYG
10 MDL 0.021976418681 PYG
20 MDL 0.043952837362 PYG
50 MDL 0.109882093405 PYG
100 MDL 0.21976418681 PYG
500 MDL 1.09882093405 PYG
1000 MDL 2.1976418681 PYG

Moldovai Lej

A moldovai lej (MDL) Moldova hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A moldovai lej 1993-ban került bevezetésre, a szovjet rublit váltva Moldova függetlensége után. Különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

A moldovai lej aktívan használatos nemzeti valutaként mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez Moldova területén. A Moldova Nemzeti Bank bocsátja ki és szabályozza.


Paraguayi Guarani

A paraguayi Guarani (PYG) Paraguay hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Guarani-t 1943-ban vezették be, helyettesítve a pesót 1 Guarani = 1 peso árfolyamon, és azóta különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a Guarani Paraguay nemzeti valutája marad, széles körben használják a mindennapi kereskedelemben, banki és pénzügyi tranzakciókban az ország egész területén.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Moldovai lej Paraguayi Guarani-ban?

1 Moldovai lej (MDL) = 0.0021976418681 Paraguayi Guarani (PYG).

Hogyan váltod át a Moldovai lej-t Paraguayi Guarani-ra?

Szorozd meg a Moldovai lej értéket 0.0021976418681-szel. Például 25 MDL × 0.0021976418681 = 0.0549410467025 PYG.

Mennyi 10 Moldovai lej Paraguayi Guarani-ban?

10 MDL = 0.021976418681 PYG.

Melyik egység nagyobb, a Moldovai lej vagy a Paraguayi Guarani?

A Paraguayi Guarani a nagyobb egység: 1 MDL csak 0.0021976418681 PYG-nek felel meg.



Átalakítás Moldovai lej Erre: Egyéb Valuta Egységek