Átalakítás Líbiai Dínár erre: Mozambiki Metical

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Líbiai Dínár [LYD] erre: Mozambiki Metical [MZN], vagy Átalakítás Mozambiki Metical erre: Líbiai Dínár.

1 LYD = 0.0853159976926 MZN. A Líbiai Dínár Mozambiki Metical-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0853159976926-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MZN = 11.7211311717 LYD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 LYD = 0.0853159976926 MZN
  • 1 MZN = 11.7211311717 LYD
  • 10 LYD = 0.853159976926 MZN
  • 100 LYD = 8.53159976926 MZN



Hogyan lehet átalakítani Líbiai Dínár erre: Mozambiki Metical

1 LYD = 0.0853159976926329 MZN

Példa: átalakít 15 LYD erre: MZN:
15 LYD = 15 × 0.0853159976926329 MZN = 1.27973996538949 MZN


Líbiai Dínár erre: Mozambiki Metical Átalakítási táblázat

Líbiai Dínár Mozambiki Metical
1 LYD 0.0853159976926 MZN
2 LYD 0.170631995385 MZN
3 LYD 0.255947993078 MZN
5 LYD 0.426579988463 MZN
10 LYD 0.853159976926 MZN
20 LYD 1.70631995385 MZN
50 LYD 4.26579988463 MZN
100 LYD 8.53159976926 MZN
500 LYD 42.6579988463 MZN
1000 LYD 85.3159976926 MZN

Líbiai Dínár

A Líbiai Dínár (LYD) Líbia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Líbiai Dínárt 1971-ben vezették be, helyettesítve a líbiai fontot azonos értéken, és az évek során különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a LYD aktívan használatos Líbiában mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, a Líbiai Központi Bank irányítja kibocsátását és szabályozását.


Mozambiki Metical

A mozambiki Metical (MZN) Mozambique hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Meticalt 1980-ban vezették be, helyettesítve a Mozambique Escudót, a gazdaság stabilizálása és a monetáris rendszer modernizálása érdekében. Azóta több átdolgozáson és reformon ment keresztül.

Jelenlegi használat

A Metical aktívan használatos Mozambique elsődleges valutájaként mindennapi tranzakciókhoz, banki és kereskedelmi tevékenységekhez. A Mozambique Bankja bocsátja ki és szabályozza.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Líbiai Dínár Mozambiki Metical-ban?

1 Líbiai Dínár (LYD) = 0.0853159976926 Mozambiki Metical (MZN).

Hogyan váltod át a Líbiai Dínár-t Mozambiki Metical-ra?

Szorozd meg a Líbiai Dínár értéket 0.0853159976926-szel. Például 25 LYD × 0.0853159976926 = 2.13289994232 MZN.

Mennyi 10 Líbiai Dínár Mozambiki Metical-ban?

10 LYD = 0.853159976926 MZN.

Melyik egység nagyobb, a Líbiai Dínár vagy a Mozambiki Metical?

A Mozambiki Metical a nagyobb egység: 1 LYD csak 0.0853159976926 MZN-nek felel meg.



Átalakítás Líbiai Dínár Erre: Egyéb Valuta Egységek