Átalakítás Líbiai Dínár erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Líbiai Dínár [LYD] erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja [AED], vagy Átalakítás Egyesült Arab Emírségek Dirhamja erre: Líbiai Dínár.
1 LYD = 1.47801225323 AED. A Líbiai Dínár Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1.47801225323-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AED = 0.676584377303 LYD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 LYD = 1.47801225323 AED
- 1 AED = 0.676584377303 LYD
- 10 LYD = 14.7801225323 AED
- 100 LYD = 147.801225323 AED
Hogyan lehet átalakítani Líbiai Dínár erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja
1 LYD = 1.47801225323349 AED
Példa: átalakít 15 LYD erre: AED:
15 LYD = 15 × 1.47801225323349 AED = 22.1701837985024 AED
Líbiai Dínár erre: Egyesült Arab Emírségek Dirhamja Átalakítási táblázat
| Líbiai Dínár | Egyesült Arab Emírségek Dirhamja |
|---|---|
| 1 LYD | 1.47801225323 AED |
| 2 LYD | 2.95602450647 AED |
| 3 LYD | 4.4340367597 AED |
| 5 LYD | 7.39006126617 AED |
| 10 LYD | 14.7801225323 AED |
| 20 LYD | 29.5602450647 AED |
| 50 LYD | 73.9006126617 AED |
| 100 LYD | 147.801225323 AED |
| 500 LYD | 739.006126617 AED |
| 1000 LYD | 1478.01225323 AED |
Líbiai Dínár
A Líbiai Dínár (LYD) Líbia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Líbiai Dínárt 1971-ben vezették be, helyettesítve a líbiai fontot azonos értéken, és az évek során különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a LYD aktívan használatos Líbiában mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, a Líbiai Központi Bank irányítja kibocsátását és szabályozását.
Egyesült Arab Emírségek Dirhamja
Az Egyesült Arab Emírségek Dirhamja (AED) az Egyesült Arab Emírségek hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
Az AED-t 1973-ban vezették be, és a Katar- és Dubai-riyal helyett, hogy egységesítse az emírségekben használt különböző valutákat és létrehozzon egy nemzeti pénzügyi rendszert.
Jelenlegi használat
Az AED széles körben használt az Egyesült Arab Emírségekben mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és elismert stabil és megbízható valutának a régióban.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Líbiai Dínár Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ban?
1 Líbiai Dínár (LYD) = 1.47801225323 Egyesült Arab Emírségek Dirhamja (AED).
Hogyan váltod át a Líbiai Dínár-t Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ra?
Szorozd meg a Líbiai Dínár értéket 1.47801225323-szel. Például 25 LYD × 1.47801225323 = 36.9503063308 AED.
Mennyi 10 Líbiai Dínár Egyesült Arab Emírségek Dirhamja-ban?
10 LYD = 14.7801225323 AED.
Melyik egység nagyobb, a Líbiai Dínár vagy a Egyesült Arab Emírségek Dirhamja?
A Líbiai Dínár a nagyobb egység: 1 LYD = 1.47801225323 AED.