Átalakítás Liberiai dollár erre: Japán Yen
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Liberiai dollár [LRD] erre: Japán Yen [JPY], vagy Átalakítás Japán Yen erre: Liberiai dollár.
1 LRD = 1.36540326579 JPY. A Liberiai dollár Japán Yen-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1.36540326579-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 JPY = 0.732384362228 LRD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 LRD = 1.36540326579 JPY
- 1 JPY = 0.732384362228 LRD
- 10 LRD = 13.6540326579 JPY
- 100 LRD = 136.540326579 JPY
Hogyan lehet átalakítani Liberiai Dollár erre: Japán Yen
1 LRD = 1.36540326579092 JPY
Példa: átalakít 15 LRD erre: JPY:
15 LRD = 15 × 1.36540326579092 JPY = 20.4810489868638 JPY
Liberiai Dollár erre: Japán Yen Átalakítási táblázat
| Liberiai dollár | Japán Yen |
|---|---|
| 1 LRD | 1.36540326579 JPY |
| 2 LRD | 2.73080653158 JPY |
| 3 LRD | 4.09620979737 JPY |
| 5 LRD | 6.82701632895 JPY |
| 10 LRD | 13.6540326579 JPY |
| 20 LRD | 27.3080653158 JPY |
| 50 LRD | 68.2701632895 JPY |
| 100 LRD | 136.540326579 JPY |
| 500 LRD | 682.701632895 JPY |
| 1000 LRD | 1365.40326579 JPY |
Liberiai Dollár
A Liberiai dollár (LRD) Liberia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Liberiai dollárt 1943-ban vezették be, helyettesítve a Liberiai fontot, és különböző reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és az infláció kezelése érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Liberiai dollárt széles körben használják Liberiában a mindennapi tranzakciókhoz, a Liberiai Központi Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.
Japán Yen
A japán yen (JPY) Japán hivatalos valutája, amely az ország elsődleges csereeszköze.
Történet/Keletkezés
Az 1871-ben a Meiji-restauráció során bevezetett yen felváltotta a korábbi összetett pénzügyi rendszert, és különböző reformokon ment keresztül, köztük a 1954-es tizedesítésen, hogy modernizálja Japán pénzügyi rendszerét.
Jelenlegi használat
A yen széles körben használt Japánban mindennapi tranzakciókra, bankolásra és nemzetközi kereskedelemre, és az egyik legkereskedettebb valuta a világon.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Liberiai dollár Japán Yen-ban?
1 Liberiai dollár (LRD) = 1.36540326579 Japán Yen (JPY).
Hogyan váltod át a Liberiai dollár-t Japán Yen-ra?
Szorozd meg a Liberiai dollár értéket 1.36540326579-szel. Például 25 LRD × 1.36540326579 = 34.1350816448 JPY.
Mennyi 10 Liberiai dollár Japán Yen-ban?
10 LRD = 13.6540326579 JPY.
Melyik egység nagyobb, a Liberiai dollár vagy a Japán Yen?
A Liberiai dollár a nagyobb egység: 1 LRD = 1.36540326579 JPY.