Átalakítás Liberiai dollár erre: Cseh Köztársaság Korona
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Liberiai dollár [LRD] erre: Cseh Köztársaság Korona [CZK], vagy Átalakítás Cseh Köztársaság Korona erre: Liberiai dollár.
1 LRD = 9.54821164928 CZK. A Liberiai dollár Cseh Köztársaság Korona-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 9.54821164928-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 CZK = 0.104731654129 LRD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 LRD = 9.54821164928 CZK
- 1 CZK = 0.104731654129 LRD
- 10 LRD = 95.4821164928 CZK
- 100 LRD = 954.821164928 CZK
Hogyan lehet átalakítani Liberiai Dollár erre: Cseh Köztársaság Korona
1 LRD = 9.54821164928323 CZK
Példa: átalakít 15 LRD erre: CZK:
15 LRD = 15 × 9.54821164928323 CZK = 143.223174739248 CZK
Liberiai Dollár erre: Cseh Köztársaság Korona Átalakítási táblázat
| Liberiai dollár | Cseh Köztársaság Korona |
|---|---|
| 1 LRD | 9.54821164928 CZK |
| 2 LRD | 19.0964232986 CZK |
| 3 LRD | 28.6446349478 CZK |
| 5 LRD | 47.7410582464 CZK |
| 10 LRD | 95.4821164928 CZK |
| 20 LRD | 190.964232986 CZK |
| 50 LRD | 477.410582464 CZK |
| 100 LRD | 954.821164928 CZK |
| 500 LRD | 4774.10582464 CZK |
| 1000 LRD | 9548.21164928 CZK |
Liberiai Dollár
A Liberiai dollár (LRD) Liberia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Liberiai dollárt 1943-ban vezették be, helyettesítve a Liberiai fontot, és különböző reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és az infláció kezelése érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Liberiai dollárt széles körben használják Liberiában a mindennapi tranzakciókhoz, a Liberiai Központi Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.
Cseh Köztársaság Korona
A Cseh Köztársaság Korona (CZK) az ország hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A koronát 1993-ban vezették be a Csehszlovákia felbomlását követően, helyettesítve a csehszlovák koronát azonos értéken. Az évek során különböző reformokon és tizedesítésen ment keresztül.
Jelenlegi használat
A CZK-t széles körben használják mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és nemzetközi kereskedelemben Csehországban. Néhány szomszédos régióban is elfogadják, és aktívan kereskednek vele a devizapiacon.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Liberiai dollár Cseh Köztársaság Korona-ban?
1 Liberiai dollár (LRD) = 9.54821164928 Cseh Köztársaság Korona (CZK).
Hogyan váltod át a Liberiai dollár-t Cseh Köztársaság Korona-ra?
Szorozd meg a Liberiai dollár értéket 9.54821164928-szel. Például 25 LRD × 9.54821164928 = 238.705291232 CZK.
Mennyi 10 Liberiai dollár Cseh Köztársaság Korona-ban?
10 LRD = 95.4821164928 CZK.
Melyik egység nagyobb, a Liberiai dollár vagy a Cseh Köztársaság Korona?
A Liberiai dollár a nagyobb egység: 1 LRD = 9.54821164928 CZK.