Átalakítás Kuvaiti Dínár erre: Malajziai Ringgit

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Kuvaiti Dínár [KWD] erre: Malajziai Ringgit [MYR], vagy Átalakítás Malajziai Ringgit erre: Kuvaiti Dínár.

1 KWD = 0.0721746939547 MYR. A Kuvaiti Dínár Malajziai Ringgit-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0721746939547-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MYR = 13.8552717747 KWD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 KWD = 0.0721746939547 MYR
  • 1 MYR = 13.8552717747 KWD
  • 10 KWD = 0.721746939547 MYR
  • 100 KWD = 7.21746939547 MYR



Hogyan lehet átalakítani Kuvaiti Dínár erre: Malajziai Ringgit

1 KWD = 0.0721746939547195 MYR

Példa: átalakít 15 KWD erre: MYR:
15 KWD = 15 × 0.0721746939547195 MYR = 1.08262040932079 MYR


Kuvaiti Dínár erre: Malajziai Ringgit Átalakítási táblázat

Kuvaiti Dínár Malajziai Ringgit
1 KWD 0.0721746939547 MYR
2 KWD 0.144349387909 MYR
3 KWD 0.216524081864 MYR
5 KWD 0.360873469774 MYR
10 KWD 0.721746939547 MYR
20 KWD 1.44349387909 MYR
50 KWD 3.60873469774 MYR
100 KWD 7.21746939547 MYR
500 KWD 36.0873469774 MYR
1000 KWD 72.1746939547 MYR

Kuvaiti Dínár

A Kuvaiti Dínár (KWD) Kuvait hivatalos valutája, amelyet az ország jogi fizetőeszközeként használnak minden tranzakcióban.

Történet/Keletkezés

A Kuvaiti Dínárt 1960-ban vezették be, helyettesítve a Perzsa-öböl rúpiját egyenértékben. Kezdetben a brit fonttal volt kötve, később az amerikai dollárhoz, stabil és erős valutát tartva fenn Kuvait olajgazdagsága miatt.

Jelenlegi használat

Ma a Kuvaiti Dínár továbbra is a világ egyik legértékesebb valutája, széles körben használják Kuvaiton belül minden pénzügyi tranzakcióhoz, és elismert a stabilitásáról és erősségéről a nemzetközi piacokon.


Malajziai Ringgit

A malajziai ringgit Malajziának hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A ringgitet 1967-ben vezették be, helyettesítve a Malajziai dollárt. Kezdetben a brit fonttal volt kötve, később az amerikai dollárhoz, és 1998-ban szabad árfolyamot alakítottak ki.

Jelenlegi használat

A MYR-t széles körben használják Malajziában a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és a Bank Negara Malaysia, az ország központi bankja kezeli.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Kuvaiti Dínár Malajziai Ringgit-ban?

1 Kuvaiti Dínár (KWD) = 0.0721746939547 Malajziai Ringgit (MYR).

Hogyan váltod át a Kuvaiti Dínár-t Malajziai Ringgit-ra?

Szorozd meg a Kuvaiti Dínár értéket 0.0721746939547-szel. Például 25 KWD × 0.0721746939547 = 1.80436734887 MYR.

Mennyi 10 Kuvaiti Dínár Malajziai Ringgit-ban?

10 KWD = 0.721746939547 MYR.

Melyik egység nagyobb, a Kuvaiti Dínár vagy a Malajziai Ringgit?

A Malajziai Ringgit a nagyobb egység: 1 KWD csak 0.0721746939547 MYR-nek felel meg.



Átalakítás Kuvaiti Dínár Erre: Egyéb Valuta Egységek