Átalakítás Kuvaiti Dínár erre: Kínai Jüan (Offshore)

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Kuvaiti Dínár [KWD] erre: Kínai Jüan (Offshore) [CNH], vagy Átalakítás Kínai Jüan (Offshore) erre: Kuvaiti Dínár.

1 KWD = 0.0425851203908 CNH. A Kuvaiti Dínár Kínai Jüan (Offshore)-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0425851203908-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 CNH = 23.4823804846 KWD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 KWD = 0.0425851203908 CNH
  • 1 CNH = 23.4823804846 KWD
  • 10 KWD = 0.425851203908 CNH
  • 100 KWD = 4.25851203908 CNH



Hogyan lehet átalakítani Kuvaiti Dínár erre: Kínai Jüan (Offshore)

1 KWD = 0.0425851203908126 CNH

Példa: átalakít 15 KWD erre: CNH:
15 KWD = 15 × 0.0425851203908126 CNH = 0.638776805862189 CNH


Kuvaiti Dínár erre: Kínai Jüan (Offshore) Átalakítási táblázat

Kuvaiti Dínár Kínai Jüan (Offshore)
1 KWD 0.0425851203908 CNH
2 KWD 0.0851702407816 CNH
3 KWD 0.127755361172 CNH
5 KWD 0.212925601954 CNH
10 KWD 0.425851203908 CNH
20 KWD 0.851702407816 CNH
50 KWD 2.12925601954 CNH
100 KWD 4.25851203908 CNH
500 KWD 21.2925601954 CNH
1000 KWD 42.5851203908 CNH

Kuvaiti Dínár

A Kuvaiti Dínár (KWD) Kuvait hivatalos valutája, amelyet az ország jogi fizetőeszközeként használnak minden tranzakcióban.

Történet/Keletkezés

A Kuvaiti Dínárt 1960-ban vezették be, helyettesítve a Perzsa-öböl rúpiját egyenértékben. Kezdetben a brit fonttal volt kötve, később az amerikai dollárhoz, stabil és erős valutát tartva fenn Kuvait olajgazdagsága miatt.

Jelenlegi használat

Ma a Kuvaiti Dínár továbbra is a világ egyik legértékesebb valutája, széles körben használják Kuvaiton belül minden pénzügyi tranzakcióhoz, és elismert a stabilitásáról és erősségéről a nemzetközi piacokon.


Kínai Jüan (Offshore)

A CNH (Kínai Jüan Offshore) Kína valuta offshore változata, amelyet elsősorban nemzetközi kereskedelemben és befektetésekben használnak a kínai szárazföldön kívül.

Történet/Keletkezés

A CNH-t 2010-ben vezették be a kínai valuta offshore kereskedelmének megkönnyítése érdekében, lehetővé téve a nagyobb rugalmasságot és a Renminbi nemzetközivé válását, elkülönítve a szárazföldi RMB-től (CNY).

Jelenlegi használat

A CNH-t széles körben használják a globális pénzügyi piacokon kereskedelemre, befektetésre és valutaátváltásra, mint a nemzetközi kereskedelem egyik kulcsfontosságú összetevője Kínával kapcsolatosan.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Kuvaiti Dínár Kínai Jüan (Offshore)-ban?

1 Kuvaiti Dínár (KWD) = 0.0425851203908 Kínai Jüan (Offshore) (CNH).

Hogyan váltod át a Kuvaiti Dínár-t Kínai Jüan (Offshore)-ra?

Szorozd meg a Kuvaiti Dínár értéket 0.0425851203908-szel. Például 25 KWD × 0.0425851203908 = 1.06462800977 CNH.

Mennyi 10 Kuvaiti Dínár Kínai Jüan (Offshore)-ban?

10 KWD = 0.425851203908 CNH.

Melyik egység nagyobb, a Kuvaiti Dínár vagy a Kínai Jüan (Offshore)?

A Kínai Jüan (Offshore) a nagyobb egység: 1 KWD csak 0.0425851203908 CNH-nek felel meg.



Átalakítás Kuvaiti Dínár Erre: Egyéb Valuta Egységek