Átalakítás Dél-koreai won erre: Katari Rial

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Dél-koreai won [KRW] erre: Katari Rial [QAR], vagy Átalakítás Katari Rial erre: Dél-koreai won.

1 KRW = 379.827252747 QAR. A Dél-koreai won Katari Rial-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 379.827252747-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 QAR = 0.00263277580207 KRW). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 KRW = 379.827252747 QAR
  • 1 QAR = 0.00263277580207 KRW
  • 10 KRW = 3798.27252747 QAR
  • 100 KRW = 37982.7252747 QAR



Hogyan lehet átalakítani Dél-Koreai Won erre: Katari Rial

1 KRW = 379.827252747253 QAR

Példa: átalakít 15 KRW erre: QAR:
15 KRW = 15 × 379.827252747253 QAR = 5697.40879120879 QAR


Dél-Koreai Won erre: Katari Rial Átalakítási táblázat

Dél-koreai won Katari Rial
1 KRW 379.827252747 QAR
2 KRW 759.654505495 QAR
3 KRW 1139.48175824 QAR
5 KRW 1899.13626374 QAR
10 KRW 3798.27252747 QAR
20 KRW 7596.54505495 QAR
50 KRW 18991.3626374 QAR
100 KRW 37982.7252747 QAR
500 KRW 189913.626374 QAR
1000 KRW 379827.252747 QAR

Dél-Koreai Won

A Dél-koreai won (KRW) Dél-Korea hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A wont először 1945-ben vezették be, helyettesítve a koreai jent. Többször átdolgozták és reformálták, jelenlegi formáját 1962-ben alakították ki, hogy stabilizálják a gazdaságot az inflációs időszakok után.

Jelenlegi használat

Ma a Dél-koreai won széles körben használt Dél-Koreában a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és a Koreai Bank kezeli.


Katari Rial

A katari rial (QAR) Katar hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A katari rialt az 1960-as években vezették be, helyettesítve az indiai rúpiát, és különböző újraértékeléseken és stabilitási intézkedéseken ment keresztül értékének megerősítése érdekében.

Jelenlegi használat

A katari rialt széles körben használják Katárban mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és nemzetközi kereskedelemre, és egy kosár valutahoz van kötve, fix árfolyamon az amerikai dollárhoz.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Dél-koreai won Katari Rial-ban?

1 Dél-koreai won (KRW) = 379.827252747 Katari Rial (QAR).

Hogyan váltod át a Dél-koreai won-t Katari Rial-ra?

Szorozd meg a Dél-koreai won értéket 379.827252747-szel. Például 25 KRW × 379.827252747 = 9495.68131868 QAR.

Mennyi 10 Dél-koreai won Katari Rial-ban?

10 KRW = 3798.27252747 QAR.

Melyik egység nagyobb, a Dél-koreai won vagy a Katari Rial?

A Dél-koreai won a nagyobb egység: 1 KRW = 379.827252747 QAR.



Átalakítás Dél-koreai won Erre: Egyéb Valuta Egységek