Átalakítás Dél-koreai won erre: Mongol Tugrik

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Dél-koreai won [KRW] erre: Mongol Tugrik [MNT], vagy Átalakítás Mongol Tugrik erre: Dél-koreai won.

1 KRW = 0.389486430625 MNT. A Dél-koreai won Mongol Tugrik-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.389486430625-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MNT = 2.56748354081 KRW). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 KRW = 0.389486430625 MNT
  • 1 MNT = 2.56748354081 KRW
  • 10 KRW = 3.89486430625 MNT
  • 100 KRW = 38.9486430625 MNT



Hogyan lehet átalakítani Dél-Koreai Won erre: Mongol Tugrik

1 KRW = 0.389486430625348 MNT

Példa: átalakít 15 KRW erre: MNT:
15 KRW = 15 × 0.389486430625348 MNT = 5.84229645938022 MNT


Dél-Koreai Won erre: Mongol Tugrik Átalakítási táblázat

Dél-koreai won Mongol Tugrik
1 KRW 0.389486430625 MNT
2 KRW 0.778972861251 MNT
3 KRW 1.16845929188 MNT
5 KRW 1.94743215313 MNT
10 KRW 3.89486430625 MNT
20 KRW 7.78972861251 MNT
50 KRW 19.4743215313 MNT
100 KRW 38.9486430625 MNT
500 KRW 194.743215313 MNT
1000 KRW 389.486430625 MNT

Dél-Koreai Won

A Dél-koreai won (KRW) Dél-Korea hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A wont először 1945-ben vezették be, helyettesítve a koreai jent. Többször átdolgozták és reformálták, jelenlegi formáját 1962-ben alakították ki, hogy stabilizálják a gazdaságot az inflációs időszakok után.

Jelenlegi használat

Ma a Dél-koreai won széles körben használt Dél-Koreában a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és a Koreai Bank kezeli.


Mongol Tugrik

A Mongol Tugrik (MNT) Mongólia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

1925-ben vezették be, a Tugrik számos reformon és újraértékelésen ment keresztül, különösen Mongólia kínai függetlensége után és a szocialista gazdaságról a piacgazdaságra való átállás során.

Jelenlegi használat

Ma a Tugrik széles körben használt Mongóliában mindennapi tranzakciókra, bankjegyek és érmék keringenek az országban. Emellett devizapiacokon is kereskednek vele.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Dél-koreai won Mongol Tugrik-ban?

1 Dél-koreai won (KRW) = 0.389486430625 Mongol Tugrik (MNT).

Hogyan váltod át a Dél-koreai won-t Mongol Tugrik-ra?

Szorozd meg a Dél-koreai won értéket 0.389486430625-szel. Például 25 KRW × 0.389486430625 = 9.73716076563 MNT.

Mennyi 10 Dél-koreai won Mongol Tugrik-ban?

10 KRW = 3.89486430625 MNT.

Melyik egység nagyobb, a Dél-koreai won vagy a Mongol Tugrik?

A Mongol Tugrik a nagyobb egység: 1 KRW csak 0.389486430625 MNT-nek felel meg.



Átalakítás Dél-koreai won Erre: Egyéb Valuta Egységek