Átalakítás Kambodzsai Riel erre: Malajziai Ringgit
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Kambodzsai Riel [KHR] erre: Malajziai Ringgit [MYR], vagy Átalakítás Malajziai Ringgit erre: Kambodzsai Riel.
1 KHR = 948.866403554 MYR. A Kambodzsai Riel Malajziai Ringgit-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 948.866403554-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 MYR = 0.00105388914209 KHR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 KHR = 948.866403554 MYR
- 1 MYR = 0.00105388914209 KHR
- 10 KHR = 9488.66403554 MYR
- 100 KHR = 94886.6403554 MYR
Hogyan lehet átalakítani Kambodzsai Riel erre: Malajziai Ringgit
1 KHR = 948.866403554379 MYR
Példa: átalakít 15 KHR erre: MYR:
15 KHR = 15 × 948.866403554379 MYR = 14232.9960533157 MYR
Kambodzsai Riel erre: Malajziai Ringgit Átalakítási táblázat
| Kambodzsai Riel | Malajziai Ringgit |
|---|---|
| 1 KHR | 948.866403554 MYR |
| 2 KHR | 1897.73280711 MYR |
| 3 KHR | 2846.59921066 MYR |
| 5 KHR | 4744.33201777 MYR |
| 10 KHR | 9488.66403554 MYR |
| 20 KHR | 18977.3280711 MYR |
| 50 KHR | 47443.3201777 MYR |
| 100 KHR | 94886.6403554 MYR |
| 500 KHR | 474433.201777 MYR |
| 1000 KHR | 948866.403554 MYR |
Kambodzsai Riel
A Kambodzsai Riel (KHR) Kambodzsa hivatalos valutája, amelyet mindennapi tranzakciókra használnak, és a helyi gazdaságban árusítanak.
Történet/Keletkezés
A Rielt 1953-ban vezették be, helyettesítve a francia Indokínai piastre-t, és az évek során különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Rielt elsősorban belföldön használják a legtöbb tranzakcióhoz, az Egyesült Államok dollárjával együtt, amelyet szintén széles körben elfogadnak Kambodzsában.
Malajziai Ringgit
A malajziai ringgit Malajziának hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A ringgitet 1967-ben vezették be, helyettesítve a Malajziai dollárt. Kezdetben a brit fonttal volt kötve, később az amerikai dollárhoz, és 1998-ban szabad árfolyamot alakítottak ki.
Jelenlegi használat
A MYR-t széles körben használják Malajziában a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és a Bank Negara Malaysia, az ország központi bankja kezeli.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Kambodzsai Riel Malajziai Ringgit-ban?
1 Kambodzsai Riel (KHR) = 948.866403554 Malajziai Ringgit (MYR).
Hogyan váltod át a Kambodzsai Riel-t Malajziai Ringgit-ra?
Szorozd meg a Kambodzsai Riel értéket 948.866403554-szel. Például 25 KHR × 948.866403554 = 23721.6600889 MYR.
Mennyi 10 Kambodzsai Riel Malajziai Ringgit-ban?
10 KHR = 9488.66403554 MYR.
Melyik egység nagyobb, a Kambodzsai Riel vagy a Malajziai Ringgit?
A Kambodzsai Riel a nagyobb egység: 1 KHR = 948.866403554 MYR.