Átalakítás Kambodzsai Riel erre: Bahreini Dírham
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Kambodzsai Riel [KHR] erre: Bahreini Dírham [BHD], vagy Átalakítás Bahreini Dírham erre: Kambodzsai Riel.
1 KHR = 10678.2800532 BHD. A Kambodzsai Riel Bahreini Dírham-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 10678.2800532-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 BHD = 9.36480402292e-05 KHR). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 KHR = 10678.2800532 BHD
- 1 BHD = 9.36480402292e-05 KHR
- 10 KHR = 106782.800532 BHD
- 100 KHR = 1067828.00532 BHD
Hogyan lehet átalakítani Kambodzsai Riel erre: Bahreini Dírham
1 KHR = 10678.2800531915 BHD
Példa: átalakít 15 KHR erre: BHD:
15 KHR = 15 × 10678.2800531915 BHD = 160174.200797872 BHD
Kambodzsai Riel erre: Bahreini Dírham Átalakítási táblázat
| Kambodzsai Riel | Bahreini Dírham |
|---|---|
| 1 KHR | 10678.2800532 BHD |
| 2 KHR | 21356.5601064 BHD |
| 3 KHR | 32034.8401596 BHD |
| 5 KHR | 53391.400266 BHD |
| 10 KHR | 106782.800532 BHD |
| 20 KHR | 213565.601064 BHD |
| 50 KHR | 533914.00266 BHD |
| 100 KHR | 1067828.00532 BHD |
| 500 KHR | 5339140.0266 BHD |
| 1000 KHR | 10678280.0532 BHD |
Kambodzsai Riel
A Kambodzsai Riel (KHR) Kambodzsa hivatalos valutája, amelyet mindennapi tranzakciókra használnak, és a helyi gazdaságban árusítanak.
Történet/Keletkezés
A Rielt 1953-ban vezették be, helyettesítve a francia Indokínai piastre-t, és az évek során különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a Rielt elsősorban belföldön használják a legtöbb tranzakcióhoz, az Egyesült Államok dollárjával együtt, amelyet szintén széles körben elfogadnak Kambodzsában.
Bahreini Dírham
A Bahreini Dírham (BHD) Bahrein hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Bahreini Dírhamot 1965-ben vezették be, helyettesítve a Perzsa-öböl rúpiját, és különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása és a valuta rendszer modernizálása érdekében.
Jelenlegi használat
A BHD-t széles körben használják Bahreinben a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, és kötve van az amerikai dollárhoz fix árfolyamon.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Kambodzsai Riel Bahreini Dírham-ban?
1 Kambodzsai Riel (KHR) = 10678.2800532 Bahreini Dírham (BHD).
Hogyan váltod át a Kambodzsai Riel-t Bahreini Dírham-ra?
Szorozd meg a Kambodzsai Riel értéket 10678.2800532-szel. Például 25 KHR × 10678.2800532 = 266957.00133 BHD.
Mennyi 10 Kambodzsai Riel Bahreini Dírham-ban?
10 KHR = 106782.800532 BHD.
Melyik egység nagyobb, a Kambodzsai Riel vagy a Bahreini Dírham?
A Kambodzsai Riel a nagyobb egység: 1 KHR = 10678.2800532 BHD.