Átalakítás Jersey Font erre: Ukrán Hryvnya

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Jersey Font [JEP] erre: Ukrán Hryvnya [UAH], vagy Átalakítás Ukrán Hryvnya erre: Jersey Font.

1 JEP = 0.0177192163621 UAH. A Jersey Font Ukrán Hryvnya-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0177192163621-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 UAH = 56.4359043631 JEP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 JEP = 0.0177192163621 UAH
  • 1 UAH = 56.4359043631 JEP
  • 10 JEP = 0.177192163621 UAH
  • 100 JEP = 1.77192163621 UAH



Hogyan lehet átalakítani Jersey Font erre: Ukrán Hryvnya

1 JEP = 0.0177192163620915 UAH

Példa: átalakít 15 JEP erre: UAH:
15 JEP = 15 × 0.0177192163620915 UAH = 0.265788245431372 UAH


Jersey Font erre: Ukrán Hryvnya Átalakítási táblázat

Jersey Font Ukrán Hryvnya
1 JEP 0.0177192163621 UAH
2 JEP 0.0354384327242 UAH
3 JEP 0.0531576490863 UAH
5 JEP 0.0885960818105 UAH
10 JEP 0.177192163621 UAH
20 JEP 0.354384327242 UAH
50 JEP 0.885960818105 UAH
100 JEP 1.77192163621 UAH
500 JEP 8.85960818105 UAH
1000 JEP 17.7192163621 UAH

Jersey Font

A Jersey Font (JEP) Jersey hivatalos pénzneme, amely egy brit koronabiztonsági függőség, és a mindennapi tranzakciókhoz valamint pénzügyi célokra használják a szigeten belül.

Történet/Keletkezés

A Jersey Fontot 1961-ben vezették be, helyettesítve a brit font sterlinget Jerseyben, és azóta a brit fonttal azonos értéken van kötve, megőrizve értékét és stabilitását helyi pénznemként.

Jelenlegi használat

Ma a Jersey Font széles körben használt minden helyi tranzakcióhoz, bankjegyeket és érméket bocsátanak ki kifejezetten Jersey számára, és elfogadják a brit font sterling mellett a szigeten belül.


Ukrán Hryvnya

Az ukrán hryvnya (UAH) Ukrajna hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A hryvnya először 1918-ban jelent meg Ukrajnában a rövid ideig tartó függetlenség idején, majd a Szovjetunió rubeljével váltotta fel. 1996-ban vezették vissza, miután Ukrajna függetlenné vált a Szovjetuniótól, és a karbovanyets helyett a nemzeti valuta lett.

Jelenlegi használat

Ma a hryvnya Ukrajnában az egyetlen törvényes fizetőeszköz, széles körben használják mindennapi tranzakciókban, banki és pénzügyi piacokon. A Nemzeti Bank irányítja, és modern bankjegyeket és érméket tartalmaz.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Jersey Font Ukrán Hryvnya-ban?

1 Jersey Font (JEP) = 0.0177192163621 Ukrán Hryvnya (UAH).

Hogyan váltod át a Jersey Font-t Ukrán Hryvnya-ra?

Szorozd meg a Jersey Font értéket 0.0177192163621-szel. Például 25 JEP × 0.0177192163621 = 0.442980409052 UAH.

Mennyi 10 Jersey Font Ukrán Hryvnya-ban?

10 JEP = 0.177192163621 UAH.

Melyik egység nagyobb, a Jersey Font vagy a Ukrán Hryvnya?

A Ukrán Hryvnya a nagyobb egység: 1 JEP csak 0.0177192163621 UAH-nek felel meg.



Átalakítás Jersey Font Erre: Egyéb Valuta Egységek