Átalakítás Jersey Font erre: Cseh Köztársaság Korona
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Jersey Font [JEP] erre: Cseh Köztársaság Korona [CZK], vagy Átalakítás Cseh Köztársaság Korona erre: Jersey Font.
1 JEP = 0.0352574177263 CZK. A Jersey Font Cseh Köztársaság Korona-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0352574177263-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 CZK = 28.3628258814 JEP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 JEP = 0.0352574177263 CZK
- 1 CZK = 28.3628258814 JEP
- 10 JEP = 0.352574177263 CZK
- 100 JEP = 3.52574177263 CZK
Hogyan lehet átalakítani Jersey Font erre: Cseh Köztársaság Korona
1 JEP = 0.0352574177263419 CZK
Példa: átalakít 15 JEP erre: CZK:
15 JEP = 15 × 0.0352574177263419 CZK = 0.528861265895128 CZK
Jersey Font erre: Cseh Köztársaság Korona Átalakítási táblázat
| Jersey Font | Cseh Köztársaság Korona |
|---|---|
| 1 JEP | 0.0352574177263 CZK |
| 2 JEP | 0.0705148354527 CZK |
| 3 JEP | 0.105772253179 CZK |
| 5 JEP | 0.176287088632 CZK |
| 10 JEP | 0.352574177263 CZK |
| 20 JEP | 0.705148354527 CZK |
| 50 JEP | 1.76287088632 CZK |
| 100 JEP | 3.52574177263 CZK |
| 500 JEP | 17.6287088632 CZK |
| 1000 JEP | 35.2574177263 CZK |
Jersey Font
A Jersey Font (JEP) Jersey hivatalos pénzneme, amely egy brit koronabiztonsági függőség, és a mindennapi tranzakciókhoz valamint pénzügyi célokra használják a szigeten belül.
Történet/Keletkezés
A Jersey Fontot 1961-ben vezették be, helyettesítve a brit font sterlinget Jerseyben, és azóta a brit fonttal azonos értéken van kötve, megőrizve értékét és stabilitását helyi pénznemként.
Jelenlegi használat
Ma a Jersey Font széles körben használt minden helyi tranzakcióhoz, bankjegyeket és érméket bocsátanak ki kifejezetten Jersey számára, és elfogadják a brit font sterling mellett a szigeten belül.
Cseh Köztársaság Korona
A Cseh Köztársaság Korona (CZK) az ország hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A koronát 1993-ban vezették be a Csehszlovákia felbomlását követően, helyettesítve a csehszlovák koronát azonos értéken. Az évek során különböző reformokon és tizedesítésen ment keresztül.
Jelenlegi használat
A CZK-t széles körben használják mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és nemzetközi kereskedelemben Csehországban. Néhány szomszédos régióban is elfogadják, és aktívan kereskednek vele a devizapiacon.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Jersey Font Cseh Köztársaság Korona-ban?
1 Jersey Font (JEP) = 0.0352574177263 Cseh Köztársaság Korona (CZK).
Hogyan váltod át a Jersey Font-t Cseh Köztársaság Korona-ra?
Szorozd meg a Jersey Font értéket 0.0352574177263-szel. Például 25 JEP × 0.0352574177263 = 0.881435443159 CZK.
Mennyi 10 Jersey Font Cseh Köztársaság Korona-ban?
10 JEP = 0.352574177263 CZK.
Melyik egység nagyobb, a Jersey Font vagy a Cseh Köztársaság Korona?
A Cseh Köztársaság Korona a nagyobb egység: 1 JEP csak 0.0352574177263 CZK-nek felel meg.