Átalakítás Ghána Cedi erre: Pakisztáni Rúpia
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Ghána Cedi [GHS] erre: Pakisztáni Rúpia [PKR], vagy Átalakítás Pakisztáni Rúpia erre: Ghána Cedi.
1 GHS = 0.0381895878622 PKR. A Ghána Cedi Pakisztáni Rúpia-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0381895878622-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 PKR = 26.1851477321 GHS). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 GHS = 0.0381895878622 PKR
- 1 PKR = 26.1851477321 GHS
- 10 GHS = 0.381895878622 PKR
- 100 GHS = 3.81895878622 PKR
Hogyan lehet átalakítani Ghána Cedi erre: Pakisztáni Rúpia
1 GHS = 0.0381895878622425 PKR
Példa: átalakít 15 GHS erre: PKR:
15 GHS = 15 × 0.0381895878622425 PKR = 0.572843817933638 PKR
Ghána Cedi erre: Pakisztáni Rúpia Átalakítási táblázat
| Ghána Cedi | Pakisztáni Rúpia |
|---|---|
| 1 GHS | 0.0381895878622 PKR |
| 2 GHS | 0.0763791757245 PKR |
| 3 GHS | 0.114568763587 PKR |
| 5 GHS | 0.190947939311 PKR |
| 10 GHS | 0.381895878622 PKR |
| 20 GHS | 0.763791757245 PKR |
| 50 GHS | 1.90947939311 PKR |
| 100 GHS | 3.81895878622 PKR |
| 500 GHS | 19.0947939311 PKR |
| 1000 GHS | 38.1895878622 PKR |
Ghána Cedi
A ghánai cedi (GHS) Ghána hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Cedi-t 1965-ben vezették be, helyettesítve a ghánai fontot. Többször átdolgozták, jelenleg pedig 2007-ben vezették be a tizedes jegyű formát, hogy megkönnyítsék a tranzakciókat.
Jelenlegi használat
Ma a GHS széles körben használt Ghánában a mindennapi vásárlásokhoz, banki és pénzügyi tranzakciókhoz, és aktívan kereskednek vele a devizapiacokon.
Pakisztáni Rúpia
A pakisztáni rúpia (PKR) Pakisztán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A pakisztáni rúpia 1947-ben került bevezetésre, amikor az indiai rúpia helyett lépett életbe függetlenségkor, és az évek során különböző reformokon és leértékeléseken ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Ma a PKR széles körben használatos Pakisztánban a mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és kereskedelemhez, a központi bank irányítja kibocsátását és szabályozását.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Ghána Cedi Pakisztáni Rúpia-ban?
1 Ghána Cedi (GHS) = 0.0381895878622 Pakisztáni Rúpia (PKR).
Hogyan váltod át a Ghána Cedi-t Pakisztáni Rúpia-ra?
Szorozd meg a Ghána Cedi értéket 0.0381895878622-szel. Például 25 GHS × 0.0381895878622 = 0.954739696556 PKR.
Mennyi 10 Ghána Cedi Pakisztáni Rúpia-ban?
10 GHS = 0.381895878622 PKR.
Melyik egység nagyobb, a Ghána Cedi vagy a Pakisztáni Rúpia?
A Pakisztáni Rúpia a nagyobb egység: 1 GHS csak 0.0381895878622 PKR-nek felel meg.