Átalakítás Ghána Cedi erre: Costa Rican Colón
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Ghána Cedi [GHS] erre: Costa Rican Colón [CRC], vagy Átalakítás Costa Rican Colón erre: Ghána Cedi.
1 GHS = 0.0215692417513 CRC. A Ghána Cedi Costa Rican Colón-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.0215692417513-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 CRC = 46.3623159095 GHS). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 GHS = 0.0215692417513 CRC
- 1 CRC = 46.3623159095 GHS
- 10 GHS = 0.215692417513 CRC
- 100 GHS = 2.15692417513 CRC
Hogyan lehet átalakítani Ghána Cedi erre: Costa Rican Colón
1 GHS = 0.021569241751269 CRC
Példa: átalakít 15 GHS erre: CRC:
15 GHS = 15 × 0.021569241751269 CRC = 0.323538626269036 CRC
Ghána Cedi erre: Costa Rican Colón Átalakítási táblázat
| Ghána Cedi | Costa Rican Colón |
|---|---|
| 1 GHS | 0.0215692417513 CRC |
| 2 GHS | 0.0431384835025 CRC |
| 3 GHS | 0.0647077252538 CRC |
| 5 GHS | 0.107846208756 CRC |
| 10 GHS | 0.215692417513 CRC |
| 20 GHS | 0.431384835025 CRC |
| 50 GHS | 1.07846208756 CRC |
| 100 GHS | 2.15692417513 CRC |
| 500 GHS | 10.7846208756 CRC |
| 1000 GHS | 21.5692417513 CRC |
Ghána Cedi
A ghánai cedi (GHS) Ghána hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Cedi-t 1965-ben vezették be, helyettesítve a ghánai fontot. Többször átdolgozták, jelenleg pedig 2007-ben vezették be a tizedes jegyű formát, hogy megkönnyítsék a tranzakciókat.
Jelenlegi használat
Ma a GHS széles körben használt Ghánában a mindennapi vásárlásokhoz, banki és pénzügyi tranzakciókhoz, és aktívan kereskednek vele a devizapiacokon.
Costa Rican Colón
A Costa Ricai Colón (CRC) Costa Rica hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciók során használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
1896-ban vezették be, a Colón felváltotta a Costa Ricai pesót, és Cristóbal Colón nevét viseli. Az évek során különböző leértékeléseken és áttervezéseken ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
A CRC továbbra is Costa Rica hivatalos valutája, amelyet széles körben használnak minden gazdasági tevékenységben, bankjegyek és érmék keringenek az országban. Emellett valutaváltásokban és pénzügyi tranzakciókban is használják helyben.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Ghána Cedi Costa Rican Colón-ban?
1 Ghána Cedi (GHS) = 0.0215692417513 Costa Rican Colón (CRC).
Hogyan váltod át a Ghána Cedi-t Costa Rican Colón-ra?
Szorozd meg a Ghána Cedi értéket 0.0215692417513-szel. Például 25 GHS × 0.0215692417513 = 0.539231043782 CRC.
Mennyi 10 Ghána Cedi Costa Rican Colón-ban?
10 GHS = 0.215692417513 CRC.
Melyik egység nagyobb, a Ghána Cedi vagy a Costa Rican Colón?
A Costa Rican Colón a nagyobb egység: 1 GHS csak 0.0215692417513 CRC-nek felel meg.