Átalakítás Guernsey Font erre: Líbiai Dínár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Guernsey Font [GGP] erre: Líbiai Dínár [LYD], vagy Átalakítás Líbiai Dínár erre: Guernsey Font.

1 GGP = 0.13638540899 LYD. A Guernsey Font Líbiai Dínár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.13638540899-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 LYD = 7.33216263677 GGP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 GGP = 0.13638540899 LYD
  • 1 LYD = 7.33216263677 GGP
  • 10 GGP = 1.3638540899 LYD
  • 100 GGP = 13.638540899 LYD



Hogyan lehet átalakítani Guernsey Font erre: Líbiai Dínár

1 GGP = 0.13638540899042 LYD

Példa: átalakít 15 GGP erre: LYD:
15 GGP = 15 × 0.13638540899042 LYD = 2.0457811348563 LYD


Guernsey Font erre: Líbiai Dínár Átalakítási táblázat

Guernsey Font Líbiai Dínár
1 GGP 0.13638540899 LYD
2 GGP 0.272770817981 LYD
3 GGP 0.409156226971 LYD
5 GGP 0.681927044952 LYD
10 GGP 1.3638540899 LYD
20 GGP 2.72770817981 LYD
50 GGP 6.81927044952 LYD
100 GGP 13.638540899 LYD
500 GGP 68.1927044952 LYD
1000 GGP 136.38540899 LYD

Guernsey Font

A Guernsey Font (GGP) Guernsey hivatalos pénzneme, amely a Brit Birodalom függősége, és a Brit Font Sterlinghez van kötve.

Történet/Keletkezés

1921-ben bevezetve, a Guernsey Font helyben használták a Brit Font mellett, mindkét valuta szabadon keringett és egyenértékű volt, tükrözve Guernsey státuszát önkormányzati függőségként.

Jelenlegi használat

A GGP-t mindennapi tranzakciókra használják Guernsey-n belül, és elfogadják a Brit Font mellett, a helyi hatóságok által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.


Líbiai Dínár

A Líbiai Dínár (LYD) Líbia hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Líbiai Dínárt 1971-ben vezették be, helyettesítve a líbiai fontot azonos értéken, és az évek során különböző újraértékeléseken és reformokon ment keresztül a gazdaság stabilizálása érdekében.

Jelenlegi használat

Ma a LYD aktívan használatos Líbiában mindennapi tranzakciókhoz, banki műveletekhez és nemzetközi kereskedelemhez, a Líbiai Központi Bank irányítja kibocsátását és szabályozását.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Guernsey Font Líbiai Dínár-ban?

1 Guernsey Font (GGP) = 0.13638540899 Líbiai Dínár (LYD).

Hogyan váltod át a Guernsey Font-t Líbiai Dínár-ra?

Szorozd meg a Guernsey Font értéket 0.13638540899-szel. Például 25 GGP × 0.13638540899 = 3.40963522476 LYD.

Mennyi 10 Guernsey Font Líbiai Dínár-ban?

10 GGP = 1.3638540899 LYD.

Melyik egység nagyobb, a Guernsey Font vagy a Líbiai Dínár?

A Líbiai Dínár a nagyobb egység: 1 GGP csak 0.13638540899 LYD-nek felel meg.



Átalakítás Guernsey Font Erre: Egyéb Valuta Egységek