Átalakítás Guernsey Font erre: Libanoni Font
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Guernsey Font [GGP] erre: Libanoni Font [LBP], vagy Átalakítás Libanoni Font erre: Guernsey Font.
1 GGP = 8.27150837989e-06 LBP. A Guernsey Font Libanoni Font-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 8.27150837989e-06-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 LBP = 120896.933676 GGP). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 GGP = 8.27150837989e-06 LBP
- 1 LBP = 120896.933676 GGP
- 10 GGP = 8.27150837989e-05 LBP
- 100 GGP = 0.000827150837989 LBP
Hogyan lehet átalakítani Guernsey Font erre: Libanoni Font
1 GGP = 8.27150837988827e-06 LBP
Példa: átalakít 15 GGP erre: LBP:
15 GGP = 15 × 8.27150837988827e-06 LBP = 0.000124072625698324 LBP
Guernsey Font erre: Libanoni Font Átalakítási táblázat
| Guernsey Font | Libanoni Font |
|---|---|
| 1 GGP | 8.27150837989e-06 LBP |
| 2 GGP | 1.65430167598e-05 LBP |
| 3 GGP | 2.48145251397e-05 LBP |
| 5 GGP | 4.13575418994e-05 LBP |
| 10 GGP | 8.27150837989e-05 LBP |
| 20 GGP | 0.000165430167598 LBP |
| 50 GGP | 0.000413575418994 LBP |
| 100 GGP | 0.000827150837989 LBP |
| 500 GGP | 0.00413575418994 LBP |
| 1000 GGP | 0.00827150837989 LBP |
Guernsey Font
A Guernsey Font (GGP) Guernsey hivatalos pénzneme, amely a Brit Birodalom függősége, és a Brit Font Sterlinghez van kötve.
Történet/Keletkezés
1921-ben bevezetve, a Guernsey Font helyben használták a Brit Font mellett, mindkét valuta szabadon keringett és egyenértékű volt, tükrözve Guernsey státuszát önkormányzati függőségként.
Jelenlegi használat
A GGP-t mindennapi tranzakciókra használják Guernsey-n belül, és elfogadják a Brit Font mellett, a helyi hatóságok által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.
Libanoni Font
A libanoni font (LBP) Libanon hivatalos pénzneme, amelyet a mindennapi tranzakciók és pénzügyi cserék során használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A libanoni fontot 1939-ben vezették be, helyettesítve a libanoni lírát, és az évtizedek során különböző leértékeléseken és reformokon ment keresztül gazdasági kihívások és politikai instabilitás miatt.
Jelenlegi használat
Ma a libanoni font továbbra is Libanon hivatalos pénzneme, de gazdasági válságok miatt az ország széles körben használja az amerikai dollárt tranzakciókra és megtakarításokra.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Guernsey Font Libanoni Font-ban?
1 Guernsey Font (GGP) = 8.27150837989e-06 Libanoni Font (LBP).
Hogyan váltod át a Guernsey Font-t Libanoni Font-ra?
Szorozd meg a Guernsey Font értéket 8.27150837989e-06-szel. Például 25 GGP × 8.27150837989e-06 = 0.000206787709497 LBP.
Mennyi 10 Guernsey Font Libanoni Font-ban?
10 GGP = 8.27150837989e-05 LBP.
Melyik egység nagyobb, a Guernsey Font vagy a Libanoni Font?
A Libanoni Font a nagyobb egység: 1 GGP csak 8.27150837989e-06 LBP-nek felel meg.