Átalakítás Grúz Lari erre: Szomáli Shilling

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Grúz Lari [GEL] erre: Szomáli Shilling [SOS], vagy Átalakítás Szomáli Shilling erre: Grúz Lari.

1 GEL = 0.00474135849178 SOS. A Grúz Lari Szomáli Shilling-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.00474135849178-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 SOS = 210.910016978 GEL). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 GEL = 0.00474135849178 SOS
  • 1 SOS = 210.910016978 GEL
  • 10 GEL = 0.0474135849178 SOS
  • 100 GEL = 0.474135849178 SOS



Hogyan lehet átalakítani Grúz Lari erre: Szomáli Shilling

1 GEL = 0.00474135849178111 SOS

Példa: átalakít 15 GEL erre: SOS:
15 GEL = 15 × 0.00474135849178111 SOS = 0.0711203773767166 SOS


Grúz Lari erre: Szomáli Shilling Átalakítási táblázat

Grúz Lari Szomáli Shilling
1 GEL 0.00474135849178 SOS
2 GEL 0.00948271698356 SOS
3 GEL 0.0142240754753 SOS
5 GEL 0.0237067924589 SOS
10 GEL 0.0474135849178 SOS
20 GEL 0.0948271698356 SOS
50 GEL 0.237067924589 SOS
100 GEL 0.474135849178 SOS
500 GEL 2.37067924589 SOS
1000 GEL 4.74135849178 SOS

Grúz Lari

A grúz lari (GEL) Grúzia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A grúz lari 1995-ben került bevezetésre, felváltva a grúz kupont, mint az ország hivatalos valutáját, a gazdaság stabilizálása és egy nemzeti monetáris rendszer kialakítása érdekében.

Jelenlegi használat

A GEL aktívan használatos Grúziában minden pénzügyi tranzakcióban, beleértve a készpénzes, banki és elektronikus fizetéseket, és a Grúz Nemzeti Bank irányítja.


Szomáli Shilling

A Szomáli Shilling (SOS) Szomália hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A Szomáli Shillinget 1962-ben vezették be, helyettesítve a Szomáli Szomáliát, és az évek során különböző reformokon és leértékeléseken ment keresztül gazdasági kihívások és polgárháborúk miatt.

Jelenlegi használat

Ma a Szomáli Shilling Szomália hivatalos valutája, amelyet készpénzes tranzakciókban használnak, bankjegyeket és érméket a Szomáli Központi Bank bocsát ki. Egyes szomszédos régiókban és átutalásokhoz is használják.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Grúz Lari Szomáli Shilling-ban?

1 Grúz Lari (GEL) = 0.00474135849178 Szomáli Shilling (SOS).

Hogyan váltod át a Grúz Lari-t Szomáli Shilling-ra?

Szorozd meg a Grúz Lari értéket 0.00474135849178-szel. Például 25 GEL × 0.00474135849178 = 0.118533962295 SOS.

Mennyi 10 Grúz Lari Szomáli Shilling-ban?

10 GEL = 0.0474135849178 SOS.

Melyik egység nagyobb, a Grúz Lari vagy a Szomáli Shilling?

A Szomáli Shilling a nagyobb egység: 1 GEL csak 0.00474135849178 SOS-nek felel meg.



Átalakítás Grúz Lari Erre: Egyéb Valuta Egységek