Átalakítás Grúz Lari erre: Nigériai Naira
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Grúz Lari [GEL] erre: Nigériai Naira [NGN], vagy Átalakítás Nigériai Naira erre: Grúz Lari.
1 GEL = 0.00177003649761 NGN. A Grúz Lari Nigériai Naira-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.00177003649761-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 NGN = 564.960101868 GEL). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 GEL = 0.00177003649761 NGN
- 1 NGN = 564.960101868 GEL
- 10 GEL = 0.0177003649761 NGN
- 100 GEL = 0.177003649761 NGN
Hogyan lehet átalakítani Grúz Lari erre: Nigériai Naira
1 GEL = 0.00177003649761165 NGN
Példa: átalakít 15 GEL erre: NGN:
15 GEL = 15 × 0.00177003649761165 NGN = 0.0265505474641748 NGN
Grúz Lari erre: Nigériai Naira Átalakítási táblázat
| Grúz Lari | Nigériai Naira |
|---|---|
| 1 GEL | 0.00177003649761 NGN |
| 2 GEL | 0.00354007299522 NGN |
| 3 GEL | 0.00531010949283 NGN |
| 5 GEL | 0.00885018248806 NGN |
| 10 GEL | 0.0177003649761 NGN |
| 20 GEL | 0.0354007299522 NGN |
| 50 GEL | 0.0885018248806 NGN |
| 100 GEL | 0.177003649761 NGN |
| 500 GEL | 0.885018248806 NGN |
| 1000 GEL | 1.77003649761 NGN |
Grúz Lari
A grúz lari (GEL) Grúzia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
A grúz lari 1995-ben került bevezetésre, felváltva a grúz kupont, mint az ország hivatalos valutáját, a gazdaság stabilizálása és egy nemzeti monetáris rendszer kialakítása érdekében.
Jelenlegi használat
A GEL aktívan használatos Grúziában minden pénzügyi tranzakcióban, beleértve a készpénzes, banki és elektronikus fizetéseket, és a Grúz Nemzeti Bank irányítja.
Nigériai Naira
A Nigériai Naira (NGN) Nigéria hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
1973-ban vezették be, a Naira felváltotta a Nigériai fontot 2 Naira = 1 font arányban, és azóta különböző újraértékeléseken és valutareformokon ment keresztül.
Jelenlegi használat
A Naira széles körben használt Nigériában mindennapi tranzakciókhoz, bankoláshoz és kereskedelemhez, a Nigériai Központi Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Grúz Lari Nigériai Naira-ban?
1 Grúz Lari (GEL) = 0.00177003649761 Nigériai Naira (NGN).
Hogyan váltod át a Grúz Lari-t Nigériai Naira-ra?
Szorozd meg a Grúz Lari értéket 0.00177003649761-szel. Például 25 GEL × 0.00177003649761 = 0.0442509124403 NGN.
Mennyi 10 Grúz Lari Nigériai Naira-ban?
10 GEL = 0.0177003649761 NGN.
Melyik egység nagyobb, a Grúz Lari vagy a Nigériai Naira?
A Nigériai Naira a nagyobb egység: 1 GEL csak 0.00177003649761 NGN-nek felel meg.