Átalakítás Fidzsi Dollár erre: Iraki Dínár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Fidzsi Dollár [FJD] erre: Iraki Dínár [IQD], vagy Átalakítás Iraki Dínár erre: Fidzsi Dollár.

1 FJD = 0.00172045624924 IQD. A Fidzsi Dollár Iraki Dínár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.00172045624924-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 IQD = 581.241168116 FJD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 FJD = 0.00172045624924 IQD
  • 1 IQD = 581.241168116 FJD
  • 10 FJD = 0.0172045624924 IQD
  • 100 FJD = 0.172045624924 IQD



Hogyan lehet átalakítani Fidzsi Dollár erre: Iraki Dínár

1 FJD = 0.00172045624923739 IQD

Példa: átalakít 15 FJD erre: IQD:
15 FJD = 15 × 0.00172045624923739 IQD = 0.0258068437385609 IQD


Fidzsi Dollár erre: Iraki Dínár Átalakítási táblázat

Fidzsi Dollár Iraki Dínár
1 FJD 0.00172045624924 IQD
2 FJD 0.00344091249847 IQD
3 FJD 0.00516136874771 IQD
5 FJD 0.00860228124619 IQD
10 FJD 0.0172045624924 IQD
20 FJD 0.0344091249847 IQD
50 FJD 0.0860228124619 IQD
100 FJD 0.172045624924 IQD
500 FJD 0.860228124619 IQD
1000 FJD 1.72045624924 IQD

Fidzsi Dollár

A Fidzsi Dollár (FJD) Fiji hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

A Fidzsi Dollárt 1969-ben vezették be, helyettesítve a Fidzsi Fontot, és azóta Fiji standard valutája, melynek kialakítása a nemzeti szimbólumokat és kulturális örökséget tükrözi.

Jelenlegi használat

Ma a Fidzsi Dollárt széles körben használják Fiji-ben mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, valamint néhány szomszédos régióban is elfogadják.


Iraki Dínár

Az iraki dínár (IQD) Irak hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

Az iraki dínárt 1932-ben vezették be, helyettesítve az indiai rúpia, és számos újraértékelést és reformot hajtottak végre, különösen gazdasági instabilitás és konfliktus időszakaiban.

Jelenlegi használat

Ma az IQD Irak hivatalos valutája, amelyet minden pénzügyi tranzakcióban használnak, az Irak központi bankja kezeli a kibocsátást és a szabályozást.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Fidzsi Dollár Iraki Dínár-ban?

1 Fidzsi Dollár (FJD) = 0.00172045624924 Iraki Dínár (IQD).

Hogyan váltod át a Fidzsi Dollár-t Iraki Dínár-ra?

Szorozd meg a Fidzsi Dollár értéket 0.00172045624924-szel. Például 25 FJD × 0.00172045624924 = 0.0430114062309 IQD.

Mennyi 10 Fidzsi Dollár Iraki Dínár-ban?

10 FJD = 0.0172045624924 IQD.

Melyik egység nagyobb, a Fidzsi Dollár vagy a Iraki Dínár?

A Iraki Dínár a nagyobb egység: 1 FJD csak 0.00172045624924 IQD-nek felel meg.



Átalakítás Fidzsi Dollár Erre: Egyéb Valuta Egységek