Átalakítás Fidzsi Dollár erre: Holland Antillák Guilder
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Fidzsi Dollár [FJD] erre: Holland Antillák Guilder [ANG], vagy Átalakítás Holland Antillák Guilder erre: Fidzsi Dollár.
1 FJD = 1.25877094972 ANG. A Fidzsi Dollár Holland Antillák Guilder-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 1.25877094972-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 ANG = 0.794425705663 FJD). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 FJD = 1.25877094972 ANG
- 1 ANG = 0.794425705663 FJD
- 10 FJD = 12.5877094972 ANG
- 100 FJD = 125.877094972 ANG
Hogyan lehet átalakítani Fidzsi Dollár erre: Holland Antillák Guilder
1 FJD = 1.25877094972067 ANG
Példa: átalakít 15 FJD erre: ANG:
15 FJD = 15 × 1.25877094972067 ANG = 18.8815642458101 ANG
Fidzsi Dollár erre: Holland Antillák Guilder Átalakítási táblázat
| Fidzsi Dollár | Holland Antillák Guilder |
|---|---|
| 1 FJD | 1.25877094972 ANG |
| 2 FJD | 2.51754189944 ANG |
| 3 FJD | 3.77631284916 ANG |
| 5 FJD | 6.2938547486 ANG |
| 10 FJD | 12.5877094972 ANG |
| 20 FJD | 25.1754189944 ANG |
| 50 FJD | 62.938547486 ANG |
| 100 FJD | 125.877094972 ANG |
| 500 FJD | 629.38547486 ANG |
| 1000 FJD | 1258.77094972 ANG |
Fidzsi Dollár
A Fidzsi Dollár (FJD) Fiji hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
A Fidzsi Dollárt 1969-ben vezették be, helyettesítve a Fidzsi Fontot, és azóta Fiji standard valutája, melynek kialakítása a nemzeti szimbólumokat és kulturális örökséget tükrözi.
Jelenlegi használat
Ma a Fidzsi Dollárt széles körben használják Fiji-ben mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, valamint néhány szomszédos régióban is elfogadják.
Holland Antillák Guilder
A Holland Antillák Guilder (ANG) a volt Holland Antillák hivatalos valutája, amelyet elsősorban Curaçao, Sint Maarten, valamint Bonaire, Saba és Sint Eustatius különleges közigazgatási egységeiben használnak, mint Hollandia különleges önkormányzatai.
Történet/Keletkezés
A Guildert 1940-ben vezették be a Holland Antillákon, helyettesítve a holland Guildert. A dollárhoz volt kötve egy fix árfolyamon egészen 2010-ig, amikor a Holland Antillák feloszlottak. Ezt követően Curaçao és Sint Maarten továbbra is használták a Guildert, amíg át nem tértek a Karib-térségben használt más valutákra, például a karibi guilderrre.
Jelenlegi használat
Ma a Holland Antillák Guilderje (ANG) továbbra is hivatalos valutaként használatos Curaçao és Sint Maarten területén, bár néhány régió átállt más valutákra vagy folyamatban van az átállás. Ez továbbra is elismert valuta a Karib-térségben.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Fidzsi Dollár Holland Antillák Guilder-ban?
1 Fidzsi Dollár (FJD) = 1.25877094972 Holland Antillák Guilder (ANG).
Hogyan váltod át a Fidzsi Dollár-t Holland Antillák Guilder-ra?
Szorozd meg a Fidzsi Dollár értéket 1.25877094972-szel. Például 25 FJD × 1.25877094972 = 31.469273743 ANG.
Mennyi 10 Fidzsi Dollár Holland Antillák Guilder-ban?
10 FJD = 12.5877094972 ANG.
Melyik egység nagyobb, a Fidzsi Dollár vagy a Holland Antillák Guilder?
A Fidzsi Dollár a nagyobb egység: 1 FJD = 1.25877094972 ANG.