Átalakítás Kubai konvertibilis peso erre: Szerb Dénár

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Kubai konvertibilis peso [CUC] erre: Szerb Dénár [RSD], vagy Átalakítás Szerb Dénár erre: Kubai konvertibilis peso.

1 CUC = 0.010003311096 RSD. A Kubai konvertibilis peso Szerb Dénár-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.010003311096-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 RSD = 99.9669 CUC). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 CUC = 0.010003311096 RSD
  • 1 RSD = 99.9669 CUC
  • 10 CUC = 0.10003311096 RSD
  • 100 CUC = 1.0003311096 RSD



Hogyan lehet átalakítani Kubai Konvertibilis Peso erre: Szerb Dénár

1 CUC = 0.0100033110959728 RSD

Példa: átalakít 15 CUC erre: RSD:
15 CUC = 15 × 0.0100033110959728 RSD = 0.150049666439592 RSD


Kubai Konvertibilis Peso erre: Szerb Dénár Átalakítási táblázat

Kubai konvertibilis peso Szerb Dénár
1 CUC 0.010003311096 RSD
2 CUC 0.0200066221919 RSD
3 CUC 0.0300099332879 RSD
5 CUC 0.0500165554799 RSD
10 CUC 0.10003311096 RSD
20 CUC 0.200066221919 RSD
50 CUC 0.500165554799 RSD
100 CUC 1.0003311096 RSD
500 CUC 5.00165554799 RSD
1000 CUC 10.003311096 RSD

Kubai Konvertibilis Peso

A Kubai konvertibilis peso (CUC) egy olyan valuta volt Kubában, amely elsősorban turizmushoz és külföldi tranzakciókhoz használt, és az amerikai dollárhoz volt kötve.

Történet/Keletkezés

1994-ben vezették be a konvertibilis peso helyettesítésére, a CUC-t a kubai peso (CUP) mellett használták. Elősegítette a külföldi kereskedelmet és a turizmust. A CUC-t 2020-tól kezdve fokozatosan kivonták a forgalomból Kubában, részeként az ország monetáris egységesítési törekvéseinek, értékét a CUP-ba olvasztva.

Jelenlegi használat

A CUC 2021-től már nem forgalomban. Kuba áttért egyetlen valuta rendszerre, amely a kubai peso (CUP), és a CUC-t elavultnak tekintik.


Szerb Dénár

A szerb Dénár (RSD) Szerbia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A szerb Dénár 2006 óta Szerbia hivatalos valutája, miután a jugoszláv Dénárt felváltó pénzügyi reformot végrehajtották. Története során több változáson és újraértékelésen ment keresztül, tükrözve a gazdasági változásokat és reformokat.

Jelenlegi használat

A szerb Dénár aktívan használatos Szerbia jogi fizetőeszközeként minden pénzügyi tranzakcióban, beleértve a készpénzes fizetéseket, banki műveleteket és elektronikus átutalásokat az országon belül.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Kubai konvertibilis peso Szerb Dénár-ban?

1 Kubai konvertibilis peso (CUC) = 0.010003311096 Szerb Dénár (RSD).

Hogyan váltod át a Kubai konvertibilis peso-t Szerb Dénár-ra?

Szorozd meg a Kubai konvertibilis peso értéket 0.010003311096-szel. Például 25 CUC × 0.010003311096 = 0.250082777399 RSD.

Mennyi 10 Kubai konvertibilis peso Szerb Dénár-ban?

10 CUC = 0.10003311096 RSD.

Melyik egység nagyobb, a Kubai konvertibilis peso vagy a Szerb Dénár?

A Szerb Dénár a nagyobb egység: 1 CUC csak 0.010003311096 RSD-nek felel meg.



Átalakítás Kubai konvertibilis peso Erre: Egyéb Valuta Egységek