Átalakítás Kubai konvertibilis peso erre: Perui Új Sol

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Kubai konvertibilis peso [CUC] erre: Perui Új Sol [PEN], vagy Átalakítás Perui Új Sol erre: Kubai konvertibilis peso.

1 CUC = 0.28108047334 PEN. A Kubai konvertibilis peso Perui Új Sol-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.28108047334-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 PEN = 3.5577 CUC). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 CUC = 0.28108047334 PEN
  • 1 PEN = 3.5577 CUC
  • 10 CUC = 2.8108047334 PEN
  • 100 CUC = 28.108047334 PEN



Hogyan lehet átalakítani Kubai Konvertibilis Peso erre: Perui Új Sol

1 CUC = 0.281080473339517 PEN

Példa: átalakít 15 CUC erre: PEN:
15 CUC = 15 × 0.281080473339517 PEN = 4.21620710009276 PEN


Kubai Konvertibilis Peso erre: Perui Új Sol Átalakítási táblázat

Kubai konvertibilis peso Perui Új Sol
1 CUC 0.28108047334 PEN
2 CUC 0.562160946679 PEN
3 CUC 0.843241420019 PEN
5 CUC 1.4054023667 PEN
10 CUC 2.8108047334 PEN
20 CUC 5.62160946679 PEN
50 CUC 14.054023667 PEN
100 CUC 28.108047334 PEN
500 CUC 140.54023667 PEN
1000 CUC 281.08047334 PEN

Kubai Konvertibilis Peso

A Kubai konvertibilis peso (CUC) egy olyan valuta volt Kubában, amely elsősorban turizmushoz és külföldi tranzakciókhoz használt, és az amerikai dollárhoz volt kötve.

Történet/Keletkezés

1994-ben vezették be a konvertibilis peso helyettesítésére, a CUC-t a kubai peso (CUP) mellett használták. Elősegítette a külföldi kereskedelmet és a turizmust. A CUC-t 2020-tól kezdve fokozatosan kivonták a forgalomból Kubában, részeként az ország monetáris egységesítési törekvéseinek, értékét a CUP-ba olvasztva.

Jelenlegi használat

A CUC 2021-től már nem forgalomban. Kuba áttért egyetlen valuta rendszerre, amely a kubai peso (CUP), és a CUC-t elavultnak tekintik.


Perui Új Sol

A Perui Új Sol (PEN) Peru hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

1991-ben vezették be a Perui Sol helyett, az Új Solt a gazdaság stabilizálására és az infláció ellenőrzésére hozták létre. Többször módosították, és jelenleg Peru stabil valutája.

Jelenlegi használat

Az Új Sol széles körben használt mindennapi tranzakciókban, banki és pénzügyi piacokon Peruban. 100 céntimre oszlik, és továbbra is az ország elsődleges törvényes fizetőeszköze.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Kubai konvertibilis peso Perui Új Sol-ban?

1 Kubai konvertibilis peso (CUC) = 0.28108047334 Perui Új Sol (PEN).

Hogyan váltod át a Kubai konvertibilis peso-t Perui Új Sol-ra?

Szorozd meg a Kubai konvertibilis peso értéket 0.28108047334-szel. Például 25 CUC × 0.28108047334 = 7.02701183349 PEN.

Mennyi 10 Kubai konvertibilis peso Perui Új Sol-ban?

10 CUC = 2.8108047334 PEN.

Melyik egység nagyobb, a Kubai konvertibilis peso vagy a Perui Új Sol?

A Perui Új Sol a nagyobb egység: 1 CUC csak 0.28108047334 PEN-nek felel meg.



Átalakítás Kubai konvertibilis peso Erre: Egyéb Valuta Egységek