Átalakítás Azerbajdzsáni manat erre: Pápua Új-Guinea Kina
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Azerbajdzsáni manat [AZN] erre: Pápua Új-Guinea Kina [PGK], vagy Átalakítás Pápua Új-Guinea Kina erre: Azerbajdzsáni manat.
1 AZN = 0.404938800781 PGK. A Azerbajdzsáni manat Pápua Új-Guinea Kina-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.404938800781-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 PGK = 2.46950896795 AZN). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 AZN = 0.404938800781 PGK
- 1 PGK = 2.46950896795 AZN
- 10 AZN = 4.04938800781 PGK
- 100 AZN = 40.4938800781 PGK
Hogyan lehet átalakítani Azerbajdzsáni Manat erre: Pápua Új-Guinea Kina
1 AZN = 0.404938800781064 PGK
Példa: átalakít 15 AZN erre: PGK:
15 AZN = 15 × 0.404938800781064 PGK = 6.07408201171596 PGK
Azerbajdzsáni Manat erre: Pápua Új-Guinea Kina Átalakítási táblázat
| Azerbajdzsáni manat | Pápua Új-Guinea Kina |
|---|---|
| 1 AZN | 0.404938800781 PGK |
| 2 AZN | 0.809877601562 PGK |
| 3 AZN | 1.21481640234 PGK |
| 5 AZN | 2.02469400391 PGK |
| 10 AZN | 4.04938800781 PGK |
| 20 AZN | 8.09877601562 PGK |
| 50 AZN | 20.2469400391 PGK |
| 100 AZN | 40.4938800781 PGK |
| 500 AZN | 202.469400391 PGK |
| 1000 AZN | 404.938800781 PGK |
Azerbajdzsáni Manat
Az Azerbajdzsáni manat (AZN) Azerbajdzsán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
Az Azerbajdzsáni manatot 1992-ben vezették be, a Szovjet rubel helyett, és több átváltoztatáson ment keresztül, jelenlegi változatát 2006-ban vezették be a gazdaság stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.
Jelenlegi használat
Ma az AZN széles körben használt Azerbajdzsánban mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, és stabil valutának számít a régióban.
Pápua Új-Guinea Kina
A Pápua Új-Guinea Kina (PGK) hivatalos pénznem Pápua Új-Guineában, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.
Történet/Keletkezés
1975-ben vezették be, az ausztrál dollárt váltva, a Kina célja egy nemzeti pénznem létrehozása és a gazdasági függetlenség előmozdítása Pápua Új-Guineában.
Jelenlegi használat
A Kina aktívan használatos mindennapi tranzakciókban, banki műveletekben és kereskedelemben Pápua Új-Guineában, a központi bank, a Pápua Új-Guinea Bank által kibocsátott érmékkel és bankjegyekkel.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Azerbajdzsáni manat Pápua Új-Guinea Kina-ban?
1 Azerbajdzsáni manat (AZN) = 0.404938800781 Pápua Új-Guinea Kina (PGK).
Hogyan váltod át a Azerbajdzsáni manat-t Pápua Új-Guinea Kina-ra?
Szorozd meg a Azerbajdzsáni manat értéket 0.404938800781-szel. Például 25 AZN × 0.404938800781 = 10.1234700195 PGK.
Mennyi 10 Azerbajdzsáni manat Pápua Új-Guinea Kina-ban?
10 AZN = 4.04938800781 PGK.
Melyik egység nagyobb, a Azerbajdzsáni manat vagy a Pápua Új-Guinea Kina?
A Pápua Új-Guinea Kina a nagyobb egység: 1 AZN csak 0.404938800781 PGK-nek felel meg.