Átalakítás Azerbajdzsáni manat erre: Grúz Lari

átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Azerbajdzsáni manat [AZN] erre: Grúz Lari [GEL], vagy Átalakítás Grúz Lari erre: Azerbajdzsáni manat.

1 AZN = 0.62762973352 GEL. A Azerbajdzsáni manat Grúz Lari-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 0.62762973352-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 GEL = 1.59329608939 AZN). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.

Gyors referencia

  • 1 AZN = 0.62762973352 GEL
  • 1 GEL = 1.59329608939 AZN
  • 10 AZN = 6.2762973352 GEL
  • 100 AZN = 62.762973352 GEL



Hogyan lehet átalakítani Azerbajdzsáni Manat erre: Grúz Lari

1 AZN = 0.627629733520337 GEL

Példa: átalakít 15 AZN erre: GEL:
15 AZN = 15 × 0.627629733520337 GEL = 9.41444600280505 GEL


Azerbajdzsáni Manat erre: Grúz Lari Átalakítási táblázat

Azerbajdzsáni manat Grúz Lari
1 AZN 0.62762973352 GEL
2 AZN 1.25525946704 GEL
3 AZN 1.88288920056 GEL
5 AZN 3.1381486676 GEL
10 AZN 6.2762973352 GEL
20 AZN 12.5525946704 GEL
50 AZN 31.381486676 GEL
100 AZN 62.762973352 GEL
500 AZN 313.81486676 GEL
1000 AZN 627.62973352 GEL

Azerbajdzsáni Manat

Az Azerbajdzsáni manat (AZN) Azerbajdzsán hivatalos valutája, amelyet az országon belüli összes pénzügyi tranzakcióhoz használnak.

Történet/Keletkezés

Az Azerbajdzsáni manatot 1992-ben vezették be, a Szovjet rubel helyett, és több átváltoztatáson ment keresztül, jelenlegi változatát 2006-ban vezették be a gazdaság stabilizálása és az infláció ellenőrzése érdekében.

Jelenlegi használat

Ma az AZN széles körben használt Azerbajdzsánban mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, és stabil valutának számít a régióban.


Grúz Lari

A grúz lari (GEL) Grúzia hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.

Történet/Keletkezés

A grúz lari 1995-ben került bevezetésre, felváltva a grúz kupont, mint az ország hivatalos valutáját, a gazdaság stabilizálása és egy nemzeti monetáris rendszer kialakítása érdekében.

Jelenlegi használat

A GEL aktívan használatos Grúziában minden pénzügyi tranzakcióban, beleértve a készpénzes, banki és elektronikus fizetéseket, és a Grúz Nemzeti Bank irányítja.


Gyakran ismételt kérdések

Mennyi 1 Azerbajdzsáni manat Grúz Lari-ban?

1 Azerbajdzsáni manat (AZN) = 0.62762973352 Grúz Lari (GEL).

Hogyan váltod át a Azerbajdzsáni manat-t Grúz Lari-ra?

Szorozd meg a Azerbajdzsáni manat értéket 0.62762973352-szel. Például 25 AZN × 0.62762973352 = 15.690743338 GEL.

Mennyi 10 Azerbajdzsáni manat Grúz Lari-ban?

10 AZN = 6.2762973352 GEL.

Melyik egység nagyobb, a Azerbajdzsáni manat vagy a Grúz Lari?

A Grúz Lari a nagyobb egység: 1 AZN csak 0.62762973352 GEL-nek felel meg.



Átalakítás Azerbajdzsáni manat Erre: Egyéb Valuta Egységek