Átalakítás Üzbegisztán Szom erre: Arubai Florin
átalakításához kérjük, adja meg az értékeket az alábbiakban Üzbegisztán Szom [UZS] erre: Arubai Florin [AWG], vagy Átalakítás Arubai Florin erre: Üzbegisztán Szom.
1 UZS = 7098.58731844 AWG. A Üzbegisztán Szom Arubai Florin-ra való átváltásához szorozd meg az értéket 7098.58731844-szel; a másik irányhoz oszd el vele (1 AWG = 0.000140873099835 UZS). Mindkét egység a valuta-t méri, és mind a mindennapi, mind a műszaki számításokban előfordul, így gyakran hasznos gyorsan váltani közöttük.
Gyors referencia
- 1 UZS = 7098.58731844 AWG
- 1 AWG = 0.000140873099835 UZS
- 10 UZS = 70985.8731844 AWG
- 100 UZS = 709858.731844 AWG
Hogyan lehet átalakítani Üzbegisztán Szom erre: Arubai Florin
1 UZS = 7098.58731843575 AWG
Példa: átalakít 15 UZS erre: AWG:
15 UZS = 15 × 7098.58731843575 AWG = 106478.809776536 AWG
Üzbegisztán Szom erre: Arubai Florin Átalakítási táblázat
| Üzbegisztán Szom | Arubai Florin |
|---|---|
| 1 UZS | 7098.58731844 AWG |
| 2 UZS | 14197.1746369 AWG |
| 3 UZS | 21295.7619553 AWG |
| 5 UZS | 35492.9365922 AWG |
| 10 UZS | 70985.8731844 AWG |
| 20 UZS | 141971.746369 AWG |
| 50 UZS | 354929.365922 AWG |
| 100 UZS | 709858.731844 AWG |
| 500 UZS | 3549293.65922 AWG |
| 1000 UZS | 7098587.31844 AWG |
Üzbegisztán Szom
Az Üzbegisztán Szom (UZS) Üzbegisztán hivatalos valutája, amelyet a mindennapi tranzakciókhoz és pénzügyi cserékhez használnak az országon belül.
Történet/Keletkezés
1993-ban vezették be az Üzbegisztán függetlenségét követően a Szovjetuniótól, a Szom váltotta fel a rubelt mint nemzeti valutát. Az évek során többször átalakították és reformálták a gazdaság stabilizálása érdekében.
Jelenlegi használat
Az Üzbegisztán Szom aktívan használatos minden pénzügyi tranzakcióban Üzbegisztánban, beleértve a készpénzes fizetéseket, banki műveleteket és elektronikus átutalásokat. A Központi Bank irányítja és bocsátja ki.
Arubai Florin
Az arubai florin (AWG) Aruba hivatalos valutája, amelyet az országon belüli csereeszközként használnak.
Történet/Keletkezés
Az arubai florint 1986-ban vezették be, helyettesítve a Holland Antillák Guilderét azonos értéken, hogy megállapítsák Aruba saját nemzeti valutáját.
Jelenlegi használat
Az AWG-t széles körben használják Aruba mindennapi tranzakciókra, banki műveletekre és kereskedelemre, és rögzített árfolyamon van kötve az amerikai dollárhoz.
Gyakran ismételt kérdések
Mennyi 1 Üzbegisztán Szom Arubai Florin-ban?
1 Üzbegisztán Szom (UZS) = 7098.58731844 Arubai Florin (AWG).
Hogyan váltod át a Üzbegisztán Szom-t Arubai Florin-ra?
Szorozd meg a Üzbegisztán Szom értéket 7098.58731844-szel. Például 25 UZS × 7098.58731844 = 177464.682961 AWG.
Mennyi 10 Üzbegisztán Szom Arubai Florin-ban?
10 UZS = 70985.8731844 AWG.
Melyik egység nagyobb, a Üzbegisztán Szom vagy a Arubai Florin?
A Üzbegisztán Szom a nagyobb egység: 1 UZS = 7098.58731844 AWG.